Головне - захотіти: Родина з Київщини розвинула успішний бізнес на вирощуванні екзотичних грибів (відео)

Чоловік з дружиною вирішили виростити справжній делікатес - шиїтаке, і їм все вдалося.

Гриби шиїтаке в Україні - рідкість. Фото:скрін відео

Шиїтаке – це гриб, родом зі Східної Азії. Проте в Україні знайшлася родина, яка вирішила підкорити цей делікатес. Та виростити його в українських умовах. Про це розповідається в сюжеті каналу 24, передають Патріоти України.

І попри незвичність продукції, клієнтів в них не бракує. Адже крім цікавого смаку, шиїтаке допомагають діабетикам та сповільнюють ріст ракових клітин.

Все починалося з телеканалу "Діскавері". Лора переглядала програму про шиїтаке. І захотіла скуштувати гриби з такою чудернацькою назвою. Але знайти такий смаколик в Україні було неможливо. Тому вирішили з чоловіком виростити на дачі.

В той час родина якраз шукала вдалу ідею для бізнесу. Чоловік Лори довго прораховував, чи авантюрні шиїтаке – вдала ідея. Та й вкласти потрібно було чимало грошей.

"Було дуже важко спрогнозувати попит на такий досить непоширений продукт, мало відомий продукт на українському ринку," – розповів підприємець Андрій Савчук.

Проте, як виявилося, з ідеєю не прогадали. Чотири роки тому отримали перший врожай. І в першому ж магазині гриби пішли на ура. Основні клієнти – магазини та ресторани преміум-класу. Ціна теж відповідна – від 250 до 280 грн за кілограм.

Проте така вартість через те, що на вирощення гриба йде півроку. Та й доглядати за шиїтаке складно. Тільки абсолютно чисте приміщення, хороше оснащення, правильне повітря.

В планах підприємців нагодувати закордонного гурмана. Розпочнуть з Північної Європи, там українськими шиїтаке вже зацікавилися. І хоч потрібно пройти відповідну сертифікацію та збільшити виробництво, проте оптимістична родина справлялася і не з такими викликами.

Будьте готові до "сюрпризів"! З карток українців списують гроші - кошти можуть зняти практично за будь-який борг

понеділок, 17 травень 2021, 11:58

В Україні практично з будь-якого виконавчого провадження по боргах можуть заарештувати банківський рахунок і списати з нього гроші. Спочатку борги списували лише за несплату аліментів, але зараз список розширили практично на всі заборгованості, передаю...

Перемогти народ неможливо. Про уроки афганської війни для України

неділя, 16 травень 2021, 22:01

Трильйон доларів – саме стільки коштів витратили американці на афганську кампанію. Намагаючись упокорити Афганістан, спіткнулися й Сполучені Штати, й Радянський Союз. Своєю чергою, путінська Росія досі намагається розділяти афганців по різних сферах вплив