Як економити на заправці авто - водіям розкрили лайфхаки


Досвідчені водії заливають пальне у свої автівки рано вранці або пізно ввечері, передають Патріоти України.

Люди, які мають великий досвід автовласника, знають спосіб, як економити на пальному. З'ясувалося, що заправка у певні години доби виявляється більш вигідною через те, що фізичні характеристики пального, а саме його густина, змінюються залежно від температури.

Про це пише "АвтоПілот".

Як економити на заправці авто

Усі види автомобільного палива дуже чутливі до зміни температури. Чим нижче опускається стовпчик термометра, тим густіше стає пальне. І навпаки, у спеку бензин та дизель стають менш щільними, при цьому об'єм палива збільшується.

Оскільки під час заправки на АЗС ви платите саме за об'єм, то у більш прохолодну погоду отримуєте більше палива за ті самі гроші. Тому досвідчені водії радять заправляти автомобіль у ранкові або вечірні години, коли температура повітря нижча.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ

Навіщо досвідчені водії кладуть під колеса поліетиленовий пакет

Навіщо досвідчені водії кладуть під колеса поліетиленовий пакет

Безпека важливіша за економію

Проте автомобільні експерти зауважують, що така економія є незначною і не має бути вирішальним фактором, коли вам терміново необхідно залити у свою автівку паливо. Адже якщо посеред дороги у вас закінчиться бензин, це може загрожувати набагато дорожчими наслідками.

Досвідчені автовласники впевнені, що усі рішення щодо користування автомобілем і його обслуговування у першу чергу повинні ґрунтуватися на міркуваннях безпеки людей. Тож не нехтуйте своїм комфортом чи безпекою та заправляйте автівку у найзручніший для вас час.

Свої гроші скінчились? Російський банк запропонував бізнесу їхати за кредитами до Білорусі

субота, 23 листопад 2024, 9:50

Великі відсоткові ставки в банках Росії змусили російських підприємців шукати гроші у сусідніх державах. "Сбербанк" запропонував російським компаніям брати кредити в Білорусі, де працює дочірній банк. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти Ук...

В ЄС злякалися дешевого меду з України: Що відбувається з цінами

субота, 23 листопад 2024, 8:58

Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...