В умовах дефіциту електроенергії українцям доводиться шукати альтернативних джерел електропостачання. Велику популярність набуло використання генераторів. Однак у людей, які раніше не цікавилися цією темою, виникає багато питань, як правильно обрати генератор для дому, передають Патріоти України.
Зазвичай потужність генераторів, що продаються, стартує від 500 ват. Відповідно, вартість цих пристроїв пропорційна їхній потужності. Жителі великих заміських домоволодінь віддають перевагу потужним приладам, здатним генерувати 10-20 кіловат. Такий генератор може забезпечити живлення всіх споживачів електрики у будинку.
Проте, відзначають і високий попит на інверторні бензинові генератори, що виробляють не більше 3 кВт. Перевагами таких приладів є компактність та невелика вага. Крім того, вони економно витрачають паливо та мають низький рівень шуму. Інверторний генератор на виході має чистішу синусоїду, що дає струм з необхідною напругою та стабільною частотою. Така електрика безпечніша для приладів, чутливих до стрибків напруги.
Вибір генератора для дому починають із підрахунку сумарної потужності пристроїв, які підключатимуться до нього. Далі слід одержане число помножити на 1,25. Так ви дізнаєтеся приблизну потужність потрібного вам генератора. Запас потужності, закладений у розрахунку, дозволить знизити зношування генеруючого пристрою, а також шум при його роботі.
Найпоширенішими споживачами струму є телевізор (150-200 Вт), мікрохвильова піч (700-1000 Вт), холодильник (200-250 Вт), домашній ПК (500-600 Вт). Отже, інверторні генератори потужністю 3000 Вт здатні заживити всі основні прилади в будинку, висвітлити приміщення, і потужності ще вистачить на підзарядку улюбленого смартфона.
Інверторний генератор, здатний видати 3 кіловати, стане оптимальним вибором для невеликого будинку або дачі. А транспортування такого пристрою не складе труднощів, адже він важить лише 30-35 кг
Протягом двох останніх років в Україні тариф на електричну енергію підвищували від 1 червня. Втім, цього року, припускають в Кабміні, після завершення опалювального сезону вартість світла може не змінюватися. Про це повідомляє ”24 Канал” із посиланням ...
Політик Олег Рибачук, голова ГО "Центр спільних дій", віцепрем’єр-міністр України з питань євроінтеграції (2005) в інтерв'ю ведучому програми "Студія Захід" Антону Борковському зазначив, що зять Дональда Трампа знайшов через Amazon теорію тарифної полі...