В Україні доволі часто блокують банківські рахунки громадян, зокрема, і через благодійні збори коштів. Проте існує процедура, за допомогою якої можна уникнути блокування, передають Патріоти України.
Про це розповіла керівниця департаменту міжнародних переказів ПриватБанку Марія Страшко "Мінфіну". За її словами, людина повинна звернутися до банку (за телефоном 3700, чат-онлайн або прийти до відділення) та надати підтвердження мети збору.
Йдеться про підтверджувальні документи, посилання в соціальні мережах або інше джерело інформування про збір. Після перевірки банк надасть можливість цьому клієнту проводити збір без обмежень.
"Ми здійснюємо аналіз отриманих даних від клієнта та відпрацьовуємо кожне звернення з індивідуальним підходом, спираючись на вимоги чинного законодавства та нормативно-правових актів НБУ, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності", – додала Страшко.
Відпрацювання звернення клієнта займає від декількох хвилин до 24 годин. У деяких індивідуальних ситуаціях відпрацювання може займати більше часу, якщо нам необхідна додаткова інформація від клієнта.
При цьому для проведення зборів коштів статус волонтера не є обов'язковим для клієнтів. Встановлення статусу "Волонтер" потребує більшої кількості підтверджувальних даних, детальний перелік яких клієнт отримує індивідуально після опрацювання звернення.
Навіть оренда житла, особливо у столиці, продовжує залишатися розкішшю для багатьох мешканців Києва. Купити ж квартиру є й зовсім нездійсненною мрією в силу постійного подорожчання нерухомості, передають Патріоти України. Так, за даними Державної служб...
Згідно з чинним законодавством, українські пенсіонери, яким виповнилося 70, 75 та 80 років, отримують так звані «вікові доплати» до пенсії (300, 456 та 570 гривень відповідно) щомісячно, передають Патріоти України. Втім, в деяких містах, як, до приклад...