Головний науковий співробітник KMLabs в Боулдері Стерлінг Бекус і його син охрестили проект «Interceptor» (перехоплювач), бюджет складання автомобіля склав близько 20 тис. доларів.
Бекус знайшов креслення елементів кузова в онлайн-співтоваристві дизайну GrabCAD і адаптував їх для 3D-друку. Фізик використовував двигун LS1 V8 від Chevrolet Corvette і зібрав вручну сталеве шасі.
Для друку Стерлінг Бекус використовував настільний 3D-принтер Creality CR -10 105, який він придбав на Amazon за 900 доларів. Однак при складанні кузова виникла проблема: деталі з пластика для 3D-друку плавилися на сонці. Тому Стерлінг вирішив покрити їх карбоновим волокном і епоксидною смолою.
Таким чином створення автомобіля зайняло досить багато часу, тільки на один повітрозабірник для переднього гальма треба було 52 години.
Терпіння і труд принесли свої плоди - надрукований автомобіль вже на ходу.
Бекус каже, що після завершення проекту він хоче, щоб кінцевий продукт служив навчальним посібником для програм в області технологій, техніки, мистецтва і математики.
«Намір полягає в тому, щоб показувати машину в місцевих школах. Щоб діти змогли побачити, якими крутими можуть бути технології», - написав Стерлінг Бекус, на сторінці проекту в Facebook.
Ціни на нафту у світі знижуються через врегулювання конфлікту на Близькому Сході та плани ОПЕК+ збільшити видобуток у серпні. Це, на думку експертів Сергія Куюна та Володимира Омельченка, має призвести до здешевлення бензину та дизелю в Україні, пише Р...
Президент США Дональд Трамп, який з 1 липня скасував санкції проти Сирії, у результаті виключив з «чорних списків» деякі російські банки, установи та фізичних осіб, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Як випливає з релізу Управ...