Головний науковий співробітник KMLabs в Боулдері Стерлінг Бекус і його син охрестили проект «Interceptor» (перехоплювач), бюджет складання автомобіля склав близько 20 тис. доларів.
Бекус знайшов креслення елементів кузова в онлайн-співтоваристві дизайну GrabCAD і адаптував їх для 3D-друку. Фізик використовував двигун LS1 V8 від Chevrolet Corvette і зібрав вручну сталеве шасі.
Для друку Стерлінг Бекус використовував настільний 3D-принтер Creality CR -10 105, який він придбав на Amazon за 900 доларів. Однак при складанні кузова виникла проблема: деталі з пластика для 3D-друку плавилися на сонці. Тому Стерлінг вирішив покрити їх карбоновим волокном і епоксидною смолою.
Таким чином створення автомобіля зайняло досить багато часу, тільки на один повітрозабірник для переднього гальма треба було 52 години.
Терпіння і труд принесли свої плоди - надрукований автомобіль вже на ходу.
Бекус каже, що після завершення проекту він хоче, щоб кінцевий продукт служив навчальним посібником для програм в області технологій, техніки, мистецтва і математики.
«Намір полягає в тому, щоб показувати машину в місцевих школах. Щоб діти змогли побачити, якими крутими можуть бути технології», - написав Стерлінг Бекус, на сторінці проекту в Facebook.
В Україні протягом дії воєнного стану пенсіонери-чорнобильці щомісячно будуть отримувати доплату до пенсії у розмірі 2361 грн. Про це йдеться у проєкті закону № 12000, передають Патріоти України. Зазначається, що відповідно до нового законопроєкту про ...
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...