"Якими крутими можуть бути технології": Фізик створив гоночний автомобіль на 3D-принтері (відео)

Стерлінг Бекус надрукував на 3D-принтері Lamborghini Aventador.

Фізик з Колорадо Стерлінг Бекус на прохання 11-річного сина, якому в відеогрі сподобалася гоночна машина, надрукував Lamborghini Aventador на 3D-принтері, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Головний науковий співробітник KMLabs в Боулдері Стерлінг Бекус і його син охрестили проект «Interceptor» (перехоплювач), бюджет складання автомобіля склав близько 20 тис. доларів.

Бекус знайшов креслення елементів кузова в онлайн-співтоваристві дизайну GrabCAD і адаптував їх для 3D-друку. Фізик використовував двигун LS1 V8 від Chevrolet Corvette і зібрав вручну сталеве шасі.

Для друку Стерлінг Бекус використовував настільний 3D-принтер Creality CR -10 105, який він придбав на Amazon за 900 доларів. Однак при складанні кузова виникла проблема: деталі з пластика для 3D-друку плавилися на сонці. Тому Стерлінг вирішив покрити їх карбоновим волокном і епоксидною смолою.

Таким чином створення автомобіля зайняло досить багато часу, тільки на один повітрозабірник для переднього гальма треба було 52 години.

Терпіння і труд принесли свої плоди - надрукований автомобіль вже на ходу.

Бекус каже, що після завершення проекту він хоче, щоб кінцевий продукт служив навчальним посібником для програм в області технологій, техніки, мистецтва і математики.

«Намір полягає в тому, щоб показувати машину в місцевих школах. Щоб діти змогли побачити, якими крутими можуть бути технології», - написав Стерлінг Бекус, на сторінці проекту в Facebook.

Курс долара в Україні значно зріс: Озвучено прогноз, чи дійде до 40 грн і чи варто скуповувати валюту

вівторок, 23 квітень 2024, 7:27

В Україні курс долара за останні кілька місяців зріс більш ніж на 4% і наблизився до психологічної позначки у 40 грн. Головна причина – Національний банк зменшив обсяги валютної інтервенції, передають Патріоти України. Подорожчання долара триватиме, б...

Скорочення будуть практично в усіх галузях: Українців частіше звільнятимуть, ніж братимуть на роботу - прогноз

вівторок, 23 квітень 2024, 6:43

Найближчим часом український ринок праці перебуватиме у досить статичному стані: в основних секторах економіки не очікується як різкого зростання вакансій, так і хвилі звільнень, передають Патріоти України. Втім, компанії, які мають намір змінювати к...