Ярославський домовився з китайцями спільно розвивати "Мотор Січ"

Новий китайський власник, доля угоди з котрим наразі розглядає Антимононольний комітет, обзавівся потужним українським лобістом

Група DCH Олександра Ярославського досягла домовленості з китайськими інвесторами, що представляють Skyrizon Aircraft Holdings Limited про спільну діяльність з розвитку українського авіабудування і, зокрема, заводу "Мотор Cіч", повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу DCH.

"DCH має багатий досвід відновлення та модернізації промислових підприємств, що наочно демонструє стабільне функціонування Харківського тракторного заводу, Дніпровського металургійного заводу, Криворізького рудника" Суха Балка", - повідомляється в заяві.

Нагадуємо, у грудні 2019-го президент АТ "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв підтвердив продаж акцій підприємства китайським компаніям. За його словами унікальні розробки ДП "Івченко-Прогрес", запатентовані як в Україні, так і в інших країнах, залишаться інтелектуальною власністю підприємства і не будуть продані разом з акціями АТ "Мотор Січ".
Як повідомлялося, китайські компанії Skyrizon Aircraft і Xinwei Technology Group купують більше 50% акцій компанії "Мотор Січ". У разі отримання дозволу Антимонопольного комітету на покупку, інвестори зобов'язалися надати авіабудівної галузі України грантове фінансування на суму 100 млн доларів. Більше 25% акцій залишалися за "Укроборонпромом".
21 листопада Антимонопольний комітет відклав винесення рішення про розгляд заявки.
Видання "The Wall Street Journal" із посиланням на джерела в американській адміністрації повідомляло, що США намагаються завадити придбанню китайською компанією українського заводу "Мотор Січ", адже це в рази підвищить оборонні позиції Китаю.
28 серпня радник президента США Джон Болтон заявив у Києві про ризики продажу частини української "Мотор Січі" китайцям. Він сказав, що Китай веде нечесну гру в США й краде військові технології.
Станом на початок січня 2020 року Антимонопольний комітет продовжує розгляд справи про концентрацію китайським інвестором пакету акцій ПАТ "Мотор Січ", справу розпочали у липні 2019 року.

Китай запровадивши зворотні мита до США спровокував ще глибший обвал цін на нафту. Російська нафта на біржі торгується нижче 60 доларів за барель

субота, 5 квітень 2025, 8:37

. У п'ятницю, 4 квітня, на біржових торгах фьючерси на нафту впали до мінімуму за останні 4 роки, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. . Ринок нафти відреагував черговим обвалом на рішення Китаю різко підвищити тарифи на американські то...

Оце так! Тарифи Трампа можуть підняти ціну на iPhone до 2300 доларів, - Reuters

субота, 5 квітень 2025, 7:33

Президент США Дональд Трамп запровадив масштабні тарифи на імпорт із різних країн, що може суттєво змінити глобальний ринок торгівлі. Зокрема, можуть значно зрости ціни на iPhone, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За оцінками аналітик...