Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства має намір в 2021 році зареєструвати 10 нових географічних брендів (географічних зазначень), розповів заступник міністра Олександр Романишин в ході форуму «Креативна економіка», повідомляють Патріоти України з посиланням на «Інтерфакс-Україна».
«Ми плануємо ще 10 географічних найменувань на наступний рік – це і херсонські кавуни, і карпатський мед. Це створює передумови для розвитку туризму там, де ці географічні назви реєструються », – сказав Романишин.
Він нагадав, що в цьому році були зареєстровані географічні бренди гуцульської овечої бринзи і мелітопольської черешні.
Романишин пояснив, що такі кроки привертають увагу туристів та інвесторів.
У 2019 році Верховна Рада прийняла закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень». Згідно з ним, зареєстровані географічні зазначення наносяться на упаковку продукту та свідчать про його високу якість, багаторічною традицією виробництва і особливої зв’язку з територією, де його виробляють.
Першим зареєстрованим географічним зазначенням, відповідним європейським вимогам до реєстрації і володіє правом на визнання в ЄС, стала гуцульська овеча бринза, а також ще два українські продукти. Заявку на її реєстрацію подала Асоціація виробників традиційних карпатських високогірних сирів.
Хоча торгівельна війна з КНР, котру розпочав Трамп, наразі для її ініціатора проходить не дуже, все таки певні здобутки таки є. Apple Inc. планує перенести в Індію виробництво всіх iPhone для ринку США вже наступного року на тлі розпочатої Вашингтоном ...
Шахраї, щоб заволодіти грошима громадян або отримати доступ до їхніх персональних даних, використовують різні «чутливі теми» для людей, в тому числі й тему війни, передають Патріоти України. Зокрема, власникам карток «ПриватБанку» аферисти повідомляють...