Хіти тижня. Під 500 гривень за кілограм: В Україні рекордно злетіли ціни на мед - і це ще не кінець

2022 році в Україні очікується зростання цін на мед. Пасічники розкрили причину - зменшення обсягів виробництва. У 2021 році вартість меду зросла на 15-25% - залежно від сорту, повідомляє ТБ Галичина, передають Патріоти України.

Виробники підкреслюють, що в минулому році мед виріс в ціні тому що 2020-й був дефіцитним роком. І хоча в 2021-му в силу сприятливих погодних і кліматичних умов виробництво трохи збільшилося, воно все одно не вийшло на рівень 2018-2019 років. А коли на ринку стає менше меду-ціна на нього зростає", - розповів Пасічник Андрій Павлюк. При цьому він підкреслив: в першу чергу, подорожчають сортові меду. Зокрема, на мед з акації та липи.

Ціни на мед в супермаркетах

Відзначимо, що одним з найбільш дорогих є пропозиція Varus. Там мед продають по 115,9 грн за 250 грам (463,6 грн/кг в перерахунку).

Для порівняння, в популярному онлайн-магазині Rozetka мед продають за ціною 345 гривень (зі знижкою) за 770 г (450 гривень за кіло/490 гривень за кілограм - ціна без знижки).

Раніше експерти прогнозували, що в Україні продовжить дорожчати хліб - вартість продукту буде збільшуватися приблизно на 1,5% на місяць. Також в країні зростуть ціни на цукор. Подорожчає також соняшникова олія і курячі яйця.


Пільги з оплати комуналки у розмірі від 25 до 100 відсотків: У Пенсійному фонді розповіли, хто може їх отримати

середа, 8 лютий 2023, 8:30

У зв'язку з війною та скрутним економічним становищем українцям можуть надаватися пільги з оплати житлово-комунальних послуг. Пільги надаються з урахуванням сукупного доходу сім’ї, нагадали у Пенсійному фонді України, передають Патріоти України. До так...

Київстар скасував абонплату за популярну послугу на три місяці: Що стало безкоштовним

середа, 8 лютий 2023, 7:44

Київстар час від часу влаштовує приємні акції для своїх абонентів. На цей раз мобільний оператор на три місяці скасував оплату за сервіс STARKASA. Таким чином, до 30 квітня включно користування цим додатком для абонентів Київстар буде безкоштовним, пер...