Хіти тижня. Скрепи на веслах: Експерти розкритикували "найсучасніший" російський корабель

Головний фрегат «Адмірал Горшков» проекту 22 350 Військово-морського флоту (ВМФ) Росії є найсучаснішим російським бойовим кораблем, проте не відправляється в далеке плавання без буксировочной техніки.

«Відправлення [в Карибське море] першого і поки єдиного фрегата проекту 22 350 явно призначене продемонструвати новітні можливості російського флоту», - зазначає американське видання The Drive, передають Патріоти України.
Далі в публікації The Drive звертає увагу на супроводжуючі «Адмірал Горшков» судно тилового забезпечення «Ельбрус», середній морський танкер «Кама» і рятувальний буксир «Микола Чикер». «Склад загону підкреслює існуючі труднощі, з якими фактично стикається ВМФ Росії, по-справжньому поширюючи свою силу далеко від берегів країни», - підсумовує видання, нагадуючи, що «Микола Чикер» відомий тим, що раніше брав участь в буксируванні єдиного російського авіаносця «Адмірал Кузнєцов».
Видання нагадує, що в жовтні 2018 року Business Insider написав, що російські кораблі, які вирушають у далеке плавання під час навчань НАТО в супроводі буксировочної техніки, виступають знаковим свідченням найбільшої проблеми ВМФ Росії.

Як відомо, головний фрегат «Адмірал Горшков» закладений в 2006-му, спущений на воду в 2010-му і увійшов до складу флоту в 2018 році. Другий фрегат проекту 22 350 «Адмірал Касатонов» проходить ходові випробування. Третій і четвертий кораблі, «Адмірал Головко» і «Адмірал Ісаков», знаходяться в стадії будівництва. Фрегати проекту 22 350 мають водотоннажністю в 4,5 тисячі тонн і можуть нести до 16 «Калібрів».

Українці можуть "вибити" пенсію, яку їм не видали: Юрист порадив, як треба діяти

вівторок, 19 березень 2024, 8:46

Незважаючи на періодичні підвищення пенсій, їх сума не завжди встигає за ростом інфляції, тому для багатьох людей, які вийшли на заслужений відпочинок, кожна сотня-друга гривень має важливе значення, передають Патріоти України. Що вже говорити про ситу...

У перемогу України вірять, це видно по ринку землі: Як змінилася ситуація з вартістю і хто може купувати землю

вівторок, 19 березень 2024, 8:30

В Україні дорожчає земля. Навіть повномасштабна війна не змогла зупинити попит на ділянки сільськогосподарського призначення, передають Патріоти України. З 1 січня 2024-го правила продажу землі змінили. Ліміт на покупця збільшили зі 100 га до 10 тис. г...