Хіти тижня. Українці зможуть зекономити на найбільш необхідному? Lidl заходить в Україну, відвойовуючи місце АТБ

Конкуренція на внутрішньому ринку стрімко зростає. У сегменті бюджетної продукції можливі суттєві перестановки. Звичні АТБ-маркет можуть витіснити магазини Lidl.

Експерти зазначають, що в мережі супермаркетів Lidl заробітна плата для співробітників на порядок вища, ніж у їхніх конкурентів. Наприклад, в Естонії оклади працівників у Lidl на 25% вищі за середню зарплату в цій сфері. Це дозволяє власникам Lidl суттєво змінити ситуацію на торговому ринку на свою користь.

Очікується, що після появи в Україні супермаркетів Lidl, касири зароблятимуть у середньому не 11 500 гривень на місяць, як зараз, а близько 14 000 гривень. Конкурентам доведеться також підвищувати рівень доходів своїх співробітників, що позитивно позначиться на зарплатах у продуктових магазинах країни, зазначають Патріоти України.

По суті, як пояснюють аналітики, Lidl завойовує ринок у східноєвропейських країнах шляхом ведення "війни" з конкурентами на два фронти. На додаток до нижчих цін, мережа супермаркетів пропонує високі зарплати.Lidl об'явив війну АТБ: низькі ціни та високі зарплатиВеликий "плюс" концепції Lidl - це низькі ціни на продукцію, яких вдається досягти шляхом закупівлі великих партій товару без участі посередників. "Мінус" - це дуже обмежений вибір продукції, для великого супермаркету близько 2000 позицій товарів - це занадто низький показник, оскільки в подібних точках продажів зазвичай на прилавках знаходиться в 10-30 разів більше за найменування продукції.

В Україні стрімко загострюється ситуація на ринку валют - щоб утримати гривню, Нацбанк розпродає долари

понеділок, 5 грудень 2022, 13:30

Через війну та обстріл об'єктів енергетики в Україні очікують більшого скорочення ВВП, ніж передбачалося раніше. Він скоротиться приблизно на третину. Поповнення бюджету зараз значною мірою відбувається за рахунок емісії гривні, передають Патріоти Укра...

У які терміни і скільки репарацій може отримати Україна від РФ - пояснює юрист, який взявся за злочини Кремля

понеділок, 5 грудень 2022, 12:57

Голова британської юридичної фірми McСue Jury & Partners Джейсон МакК'ю заявив, що виплата репарацій Україні може зайняти від кількох місяців до десятиліття. За його словами, багато залежить від конкретного кейсу, суду та юридичної системи в державі, в...