Хіти тижня. Українці зможуть зекономити на найбільш необхідному? Lidl заходить в Україну, відвойовуючи місце АТБ

Конкуренція на внутрішньому ринку стрімко зростає. У сегменті бюджетної продукції можливі суттєві перестановки. Звичні АТБ-маркет можуть витіснити магазини Lidl.

Експерти зазначають, що в мережі супермаркетів Lidl заробітна плата для співробітників на порядок вища, ніж у їхніх конкурентів. Наприклад, в Естонії оклади працівників у Lidl на 25% вищі за середню зарплату в цій сфері. Це дозволяє власникам Lidl суттєво змінити ситуацію на торговому ринку на свою користь.

Очікується, що після появи в Україні супермаркетів Lidl, касири зароблятимуть у середньому не 11 500 гривень на місяць, як зараз, а близько 14 000 гривень. Конкурентам доведеться також підвищувати рівень доходів своїх співробітників, що позитивно позначиться на зарплатах у продуктових магазинах країни, зазначають Патріоти України.

По суті, як пояснюють аналітики, Lidl завойовує ринок у східноєвропейських країнах шляхом ведення "війни" з конкурентами на два фронти. На додаток до нижчих цін, мережа супермаркетів пропонує високі зарплати.Lidl об'явив війну АТБ: низькі ціни та високі зарплатиВеликий "плюс" концепції Lidl - це низькі ціни на продукцію, яких вдається досягти шляхом закупівлі великих партій товару без участі посередників. "Мінус" - це дуже обмежений вибір продукції, для великого супермаркету близько 2000 позицій товарів - це занадто низький показник, оскільки в подібних точках продажів зазвичай на прилавках знаходиться в 10-30 разів більше за найменування продукції.

Свої гроші скінчились? Російський банк запропонував бізнесу їхати за кредитами до Білорусі

субота, 23 листопад 2024, 9:50

Великі відсоткові ставки в банках Росії змусили російських підприємців шукати гроші у сусідніх державах. "Сбербанк" запропонував російським компаніям брати кредити в Білорусі, де працює дочірній банк. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти Ук...

В ЄС злякалися дешевого меду з України: Що відбувається з цінами

субота, 23 листопад 2024, 8:58

Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...