Коефіцієнт теплопровідності популярного утеплювача виявився завищений в 22 рази. Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав інженер Дмитро Макогон, передають Патріоти України.
«В 2006 году, луганский НИИСК выдал протокол испытания, в котором говорится, что коэффициент теплопроводности сферолита = 0.0025» - пише Макогон. – «Нам было очевидно, что данные характеристики - вранье. В мире существуют огромные компании производящие и занимающиеся утеплением, но почему-то никто не знает о сферолите, банку которого можно купить за 80 грн и обмазать ним стены толщиной 3 мм. Очевидно, что эффект от этого будет таким же, что и обмазать эти стены говном.»
Після того, як на одному з об'єктів, де працює Макогон, їм запропонували використовувати цей сфероліт, інженер вирішив відправити його на дослідження. «Мы дали материал в лабораторию киевского НИИСКа, чтобы тот подтвердил или опроверг данные характеристики. Как оказалось характеристики были завышены в 22 раза, и коэффициент теплопроводности составляет не 0.0025 а 0.053», - пише Макогон.
У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...
Індексація пенсійних виплат, яку проводять щорічно, покликана збільшити пенсії. Але інколи буває так, що виплати не збільшуються, а у деяких випадках можуть і зменшитися. Останнє, насамперед, може стосуватися пенсіонерів, які продовжують працювати, пер...