Компанії Коломойського та Боголюбова почали оскаржувати вилучення акцій "Укрнафти" та "Укртатнафти"

Компанії, кінцевими бенефіціарами яких є Ігор Коломойського та Геннадій Боголюбов, почали оскаржувати рішення держави про вилучення у них акцій "Укрнафти" та "Укртатнафти". Про це йдеться у судовому реєстрі, повідомляють Патріоти України.

Кіпрська компанія Littop Enterprises Limited 8 грудня звернулася до Господарського суду Києва з вимогою витребувати із державної власності на користь Littop Enterprises 13,6% акцій Укрнафти.

Загалом заява складалася із 18 пунктів, серед яких вимога визнати недійсними всі рішення позачергових загальних зборів акціонерів компанії, які відбулися 7 і 9 листопада 2022 року.

У заяві компанія зазначила, що не проти тимчасового вилучення майна Укрнафти для потреб оборони, але вимагає підтвердити за нею право власності на прості іменні акції бездокументарної форми існування, які були випущені Публічним акціонерним товариством "УКРНАФТА".

Зокрема, вона запропонувала розглянути питання надання Укрнафті мобілізаційних завдань для цілей відведення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки.

Суд повернув позовну заяву Littop Enterprises, на ставши її розглядати.

Він аргументував це тим, що компанія в одній заяві фактично об'єднав три позови, не пов'язані між собою підставою виникнення або поданими доказами, а саме:

  • про повернення акцій;
  • про скасування рішень акціонерних зборів;
  • про скасування реєстраційних дій в держреєстрі.

Стало відомо, чим платить Путін країні Кім Чен Ина за поставку солдат і зброї

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:55

З березня 2024 року Росія поставила Північній Кореї більше мільйона барелів (56 тисяч тонн) нафти, ймовірно, розплачуючись за військову підтримку, пише BBC із посиланням на дані британського дослідницького центру Open Source Centre, передають Патріоти ...

На тлі шаленого злету цін: В Україні різко переписали цінники на популярний продукт

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:32

В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...