Хоча в поточному році не прогнозують зростання цін на природний газ та опалення, це не торкнеться, наприклад, електроенергії або води, які можуть зрости в ціні. З цієї причини українцям не заважає навчитися економити. Як це можна зробити, радить РБК-Україна через експерта у сфері житлово-комунальних господарств Володимира Гуцула. За його словами, насамперед необхідно змінити свої побутові звички, які найсильніше впливають на споживання ресурсів.
Наприклад, щоб заварити чашку чаю у 200 грамів, у чайник ллють 1,5 літра води, що призводить до зростання споживання як води, так і газу чи електрики, щоб її закип'ятити. Інший спосіб — купівля енергозберігаючої техніки з класом енергоефективності — А, А+, А++.
Також можна використовувати такі способи:
До переліку практичних рішень експерт рекомендує встановити індивідуальні лічильники тепла та води, що мотивує контролювати витрати та зменшувати плату за спожиті ресурси, та утеплити вікна і двері.
Якщо ви входите до складу ОСББ, можна подумати про участь у державних і місцевих програмах енергоефективності, за якими до 70% витрат на енергозбереження може оплатити центральна або місцева влада.
Оновлений варіант угоди щодо копалин між Україною та США став значно якіснішим і зосередженим лише на нових проєктах та інвестиціях. Суперечливі пункти прибрано, а політична частина документа очікується вже найближчими днями. Про це повідомив нардеп Яр...
Речниця Соціал-демократичної партії Німеччини з енергетичних питань Ніна Шеєр підтримала можливе скасування санкцій США проти "Північного потоку" для сприяння "миру в Україні". Її заяву наводить Politico, передають Патріоти України. За словами Шеєр, са...