Раніше російські компанії займалися реекспортом, купуючи газ в Узбекистані і переправляючи його в Китай. Плюс до цього Китай нарощує потужності видобутку.
У минулому році "Газпром" закупив в Узбекистані 7,6 млрд куб. м газу, в першому півріччі 2020 року - 4,1 млрд куб. м. Натомість "Лукойл" в цьому році різко знизив видобуток. Зараз добовий видобуток становить лише 20% від проектної потужності.
В даний час китайські компанії вже контролюють приблизно 1/4 частина казахстанської нафтовидобутку і 1/5 частина його ринку нафтопродуктів. У найближчій перспективі розглядається доступ китайських компаній до "великої нафти" Північно-Каспійського проекту Казахстану. Також Китай наростив поставки газу з Туркменії до 73 млн куб. на добу, а з Узбекистану - до 6,6 млн куб м на добу.
Більшість пенсіонерів звикли до того, що отримувати більшу пенсію можуть лише після чергової індексації виплат. Водночас виплати можуть зрости в ще одному випадку, повідомили у Пенсійному фонді України, передають Патріоти України. Йдеться про людей, як...
Хоча торгівельна війна з КНР, котру розпочав Трамп, наразі для її ініціатора проходить не дуже, все таки певні здобутки таки є. Apple Inc. планує перенести в Індію виробництво всіх iPhone для ринку США вже наступного року на тлі розпочатої Вашингтоном ...