Раніше російські компанії займалися реекспортом, купуючи газ в Узбекистані і переправляючи його в Китай. Плюс до цього Китай нарощує потужності видобутку.
У минулому році "Газпром" закупив в Узбекистані 7,6 млрд куб. м газу, в першому півріччі 2020 року - 4,1 млрд куб. м. Натомість "Лукойл" в цьому році різко знизив видобуток. Зараз добовий видобуток становить лише 20% від проектної потужності.
В даний час китайські компанії вже контролюють приблизно 1/4 частина казахстанської нафтовидобутку і 1/5 частина його ринку нафтопродуктів. У найближчій перспективі розглядається доступ китайських компаній до "великої нафти" Північно-Каспійського проекту Казахстану. Також Китай наростив поставки газу з Туркменії до 73 млн куб. на добу, а з Узбекистану - до 6,6 млн куб м на добу.
Базова соціальна допомога, яка повинна поліпшити матеріальний стан українців з дуже низькими доходами, почне надходити тільки з липня. Водночас багато громадян скаржаться на те, що своєчасно не надходить навіть не дуже велика пенсія, на яку вони розрах...
Юридична компанія "Мережа права" пояснює, як перевірити нарахування пенсії,передають Патріоти України. Зазначається, що порядок розрахунку пенсій передбачений Законом України про «Загальнообов'язкове пенсійне страхування». Даний процес досить складний ...