За її словами, за останні два десятиліття різко скоротилася нерівність в доходах між країнами. Водночас у багатьох країнах зросла нерівність між доходами населення. "Наприклад, в Об'єднаному Королівстві найбагатші 10% населення зараз контролюють майже стільки ж багатства, скільки найбідніші 50%", – сказав Георгієва.
Ця тенденція їй нагадує початок 20-го століття. "Коли сили технологій та інтеграції привели до першого золотого віку, "Бурхливих двадцятих"(різкого підйому світової економіки і суспільного життя після Першої світової війни, – Ред.) і, врешті, до фінансової катастрофи", – провела паралелі Георгієва.
При цьому вона вважає, що зараз є проблема, з якою не стикалися у 20-і роки: зміна клімату. Від неї найсильніше можуть постраждати бідні мешканці планети. "За оцінками Світового банку, якщо ми не змінимо нинішній кліматичний шлях, до 2030 року ще 100 мільйонів людей можуть жити в умовах крайньої бідності", – зазначила глава МВФ.
Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...
Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...