За її словами, за останні два десятиліття різко скоротилася нерівність в доходах між країнами. Водночас у багатьох країнах зросла нерівність між доходами населення. "Наприклад, в Об'єднаному Королівстві найбагатші 10% населення зараз контролюють майже стільки ж багатства, скільки найбідніші 50%", – сказав Георгієва.
Ця тенденція їй нагадує початок 20-го століття. "Коли сили технологій та інтеграції привели до першого золотого віку, "Бурхливих двадцятих"(різкого підйому світової економіки і суспільного життя після Першої світової війни, – Ред.) і, врешті, до фінансової катастрофи", – провела паралелі Георгієва.
При цьому вона вважає, що зараз є проблема, з якою не стикалися у 20-і роки: зміна клімату. Від неї найсильніше можуть постраждати бідні мешканці планети. "За оцінками Світового банку, якщо ми не змінимо нинішній кліматичний шлях, до 2030 року ще 100 мільйонів людей можуть жити в умовах крайньої бідності", – зазначила глава МВФ.
Всупереч сповільненню інфляції ціни в Україні продовжують зростати, тому уряд вирішив надавати громадянам з низьким рівнем доходу базову соціальну допомогу. Це передбачено Порядком реалізації експериментального проєкту щодо надання базової соціальної д...
В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...