За її словами, за останні два десятиліття різко скоротилася нерівність в доходах між країнами. Водночас у багатьох країнах зросла нерівність між доходами населення. "Наприклад, в Об'єднаному Королівстві найбагатші 10% населення зараз контролюють майже стільки ж багатства, скільки найбідніші 50%", – сказав Георгієва.
Ця тенденція їй нагадує початок 20-го століття. "Коли сили технологій та інтеграції привели до першого золотого віку, "Бурхливих двадцятих"(різкого підйому світової економіки і суспільного життя після Першої світової війни, – Ред.) і, врешті, до фінансової катастрофи", – провела паралелі Георгієва.
При цьому вона вважає, що зараз є проблема, з якою не стикалися у 20-і роки: зміна клімату. Від неї найсильніше можуть постраждати бідні мешканці планети. "За оцінками Світового банку, якщо ми не змінимо нинішній кліматичний шлях, до 2030 року ще 100 мільйонів людей можуть жити в умовах крайньої бідності", – зазначила глава МВФ.
В енергосистемі зберігається значний дефіцит, і ситуація в ній змінюється - можливі зміни в застосуванні заходів обмеження світла. Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго", передають Патріоти України. Зазначається, що зараз українська енергосистема...
З березня 2024 року Росія поставила Північній Кореї більше мільйона барелів (56 тисяч тонн) нафти, ймовірно, розплачуючись за військову підтримку, пише BBC із посиланням на дані британського дослідницького центру Open Source Centre, передають Патріоти ...