Екс-міністр економіки Тимофій Милованов розповів про основні пріоритети розвитку економіки. Про це він написав на своїй сторінці Facebook, передають Патріоти України.
Першим пріоритетом Милованов бачить утримання макроекономічної стабільності. "Стабільний курс гривні (24-26), низьку інфляцію (5%), економічне зростання (3,2% в 2019, 3,7% в 2020), зростання зарплат (18% в 2019), збалансований бюджет з низьким дефіцитом (1-2%), низькі ставки по боргу уряду (10%)", - зазначив він.
Також, на його думку, це залучати інвестиції в економіку. "Інвестиції - це єдиний шлях для розвитку України. Зношеність основних засобів виробництва в Україні складає в середньому 60%. В той час, як у сусідів - 35-40%. Потрібно використовувати всі наявні інструменти для залучення інвестицій - внутрішніх та зовнішніх, малого бізнесу, приватизація, концесії, індустріальні парки, програми підтримки експорту та МСБ, капітальні інвестиції з бюджету, інвестиційні няні, тощо", - зазначив екс-міністр
Також пріоритетними галузями є розбудови ринків, зокрема ринку землі, праці, капіталу, технологій, інтелектуальних прав власності, тощо. А також права власності, на думку Милованова, жодні зміни не будуть мати реального потужного ефекту, якщо в країні не буде забезпечено верховенства права, а разом із ним - і захисту прав інвесторів та кредиторів.
Резюмує він свій "заповіт" коронавірусом. Заявляючи, що ймовірність епідемії низька, але поступово зростає. Епідемія може призвести до кризи в економіці. Уряд має підготувати чітку і практичну стратегію реагування в економіці.
Нагадаємо, що Денис Шмигаль, якого президент Володимир Зеленський запропонував на посаду прем'єр-міністра, на зустрічі з головами фракцій заявив, що Олег Коростельов, Роман Жуковський і Тимофій Милованов відмовилися від запропонованих їм посад в його уряді. Про це повідомляє нардеп Олексій Гончаренко на своєму Telergam-каналі. Зазначимо, Коростельов міг стати віце-прем’єром з питань оборонної промисловості. Жуковському пропонували посаду міністра економіки, а Милованову - очолити Мінагрополітики.
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...
Податки за квартири та будинки українці в 2025-му мають заплатити до липня. Платити доведеться за кожен зайвий квадратний метр площі. Зайвим вважається та площа, яка перевищує норму. Про це йдеться в ст. 266 Податкового кодексу України. Так, ставку пот...