На ЗАЕС до мережі підключили другий енергоблок, - "Енергоатом"

На Запорізькій АЕС другий із зупинених у четвер енергоблоків під’єднано до енергомережі, наразі триває набір потужності. Про це повідомила пресслужба Енергоатома, передають Патріоти України.

Енергоблок було підʼєднано до мережі у пʼятницю, 26 серпня, о 21:15. Зауважень до роботи обладнання і систем безпеки немає. Раніше у пʼятницю, о 14:04, до мережі підключили перший із зупинених днем раніше енергоблоків.

"Таким чином, Запорізька АЕС, незважаючи на численні провокації окупантів, продовжує працювати в енергосистемі України і забезпечувати потреби нашої країни в електроенергії", – підкреслили в Енергоатомі.

На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став... 10-річний хлопчик

четвер, 25 червень 2026, 9:55

На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...

Енергосистема під загрозою? На лівому березі Києва ввели екстрені відключення світла

четвер, 25 червень 2026, 9:48

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення електроенергії за розпорядженням Укренерго, передають Патріоти України. Енергетики повідомляють, що такі заходи є вимушеними та спрямовані на стабілізацію роботи енергосистеми. Жителів району зак...