"Нафтогаз" розповів клієнтам, звідки у них з'являються завищені суми у платіжках та борги. З такою проблемою стикаються ті громадяни, які вчасно не передають показники лічильників, передають Патріоти України.
Щоб платити за реально спожиті кубометри блакитного палива, потрібно передавати показання лічильників до 5 числа кожного поточного місяця. Фіксувати показники потрібно 30 числа кожного місяця. Це важливий нюанс.
Якщо ви не встигли передати показники лічильника, вам слід дочекатися кінця місяця та зафіксувати їх станом на 30 число, а потім передати постачальнику з 1 по 5 число.
Після отримання показників лічильника за пропущений період газорозподільне підприємство автоматично здійснить перерахунок спожитих обсягів з урахуванням фактичних показань газового лічильника.
Якщо ви проживаєте за кордоном, то вам все одно потрібно щомісяця оплачувати послугу доставки газу, і для цього передавати показники, які були зафіксовані востаннє, коли ви були вдома. Якщо цього не робити, і не сплачувати платіжки, то утворюватимуться борги.
Передати показники оператору облгазу, зокрема Нафтогазу, можна одним із способів:
Не чекайте, щоб у вас накопичилися борги, і за вас взялися колектори. Якщо у вас виникли питання щодо обсягів споживання, які не збігаються з показниками лічильників, то звертатися з цими питаннями слід до своєї компанії, яка займається розподілом газу, тобто до облгазу.
Більшість пенсіонерів звикли до того, що отримувати більшу пенсію можуть лише після чергової індексації виплат. Водночас виплати можуть зрости в ще одному випадку, повідомили у Пенсійному фонді України, передають Патріоти України. Йдеться про людей, як...
Хоча торгівельна війна з КНР, котру розпочав Трамп, наразі для її ініціатора проходить не дуже, все таки певні здобутки таки є. Apple Inc. планує перенести в Індію виробництво всіх iPhone для ринку США вже наступного року на тлі розпочатої Вашингтоном ...