Державне підприємство «Південний машинобудівний завод ім. Макарова» продовжить виготовляти для США перші ступені ракет-носіїв Antares, повідомляють Патріоти України з посиланням на Мілітарний.
«Південмаш» уклав договір про продовження виготовлення основної конструкції першого ступеня ракет-носіїв Antares, повідомили у пресслужбі державного підприємства.
«Напередодні Різдва підписано новий контракт із нашими американськими партнерами за темою «Антарес», йдеться у повідомленні.
Замовлено виготовлення основної конструкції першого ступеня (ОКПС) під номерами 21 і 22.
На державному підприємстві повідомили, що з контрактом були проблеми через невизначеність NASA із конфігурацією ракети-носія:
«Слід зазначити, що ситуація тривалий час була невизначеною, оскільки майбутнє проєкту залежало від позиції NASA. Зараз очікування позаду, наш замовник визначився з конфігурацією ракети-носія, що дозволило укласти контракт. Більше того, очікується додаткове підтвердження від NASA, після якого можна буде домовлятися про виробництво ще кількох ОКПС», повідомили у пресслужбі «Південмашу»
Співробітництво з американцями подовжено на термін до трьох років.
Розробкою ракети-носія займалась американська компанія Northrop Grumman Innovation System (колишня Orbital Sciences Corporation).
Antares складається з двох ступенів. Основну конструкцію першого ступеня розробило ДП «КБ «Південне» та виготовило ДП «ВО ПМЗ» у кооперації з українськими підприємствами «Хартрон-АРКОС» (Харків), «Київприлад» (Київ), «Хартрон-ЮКОМ» (Запоріжжя), «ЧЕЗАРА», «РАПІД» (Чернігів) та iн.
11 серпня, цього року, о 01 годині 01 хвилині за київським часом із Центру космічних польотів на острові Воллопс (штат Вірджинія, США), ракета-носій Antares вивела на орбіту автоматичний вантажний транспортний корабель Cygnus. Це був другий у 2021 році пуск ракети . Вона вивела в космос 3724 кг корисного вантажу NASA для Міжнародної космічної станції.
Перший запуск ракети-носія Antares відбувся 21 квітня 2013 року відповідно до скорегованого плану і був успішним.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...