
Німецький концерн Mercedes-Benz йде з країни-терористки Росії. Він продав свій завод у Підмосков'ї та майно дилеру марки ДК "Автодом". Mercedes-Benz оцінював свої активи в РФ у 2 млрд євро, але аналітики посилаються на практику продажу заводів за рублі в нинішніх умовах, передають Патріоти України.
На колишньому заводі компанії, ймовірно, розпочнеться випуск китайських автомобілів. Про це повідомляє "Коммерсантъ" з посиланням на джерела на російському авторинку.
Mercedes-Benz закрив угоду з продажу заводу, що належить "Мерседес-Бенц Мануфекчурінг Рус", будівель з сервісними площами та офісом і прав дистриб'ютора дилеру "Автодом". Також інші обмеження фактично унеможливлюють стабільні поставки комплектуючих до РФ.
Mercedes є вже третім виробником у легковому автопромі, який залишає ринок держави-агресорки. До цього продали свої активи та залишили його Renault та Nissan. Також у країні закрився завод Toyota.
У звітності за перше півріччя Mercedes повідомляв про ризики експропріації російських активів. Там говорилося, що діяльність у РФ було переглянуто відповідно до санкційними обмеженнями.
У 2021 році концерн Mercedes-Benz наростив продажі в Росії на 11%, до 43 тис. машин. За підсумками дев'яти місяців 2022-го вони скоротилися на 73%, до 9,1 тис. штук. Це трохи більше, ніж у кризовому 2009 році, коли Mercedes за три квартали продав лише 8,4 тис. машин.
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...