Номер не пройде: Німеччина розпочала масштабні перевірки фальшивих "біженців з України", - Welt

Федеральне відомство у справах міграції та біженців (BAMF) ФРН ініціювало перевірку щодо того, чи не могли особи з українськими паспортами незаконно отримувати соціальну допомогу в Німеччині. Про це пише німецьке видання Welt, передають Патріоти України.

Федеральне відомство у справах міграції та біженців розглядає понад 5600 випадків, коли люди з українським паспортом могли неправомірно отримати соціальні виплати в Німеччині. Як пише видання, йдеться про людей із нещодавно виданими українськими паспортами, але вони розмовляли лише угорською мовою та могли мати подвійне громадянство. Тому й виникли сумніви щодо їх справжньої країни походження та легальності набуття статусу біженця.

«Як громадяни ЄС, угорці не мають права на соціальні виплати, такі як соціальна допомога в Німеччині. Українці ж отримують тимчасовий захист і пільги через російсько-загарбницьку війну», – пише видання.

Восени минулого року Федеральне міністерство внутрішніх справ попросило федеральні землі повідомляти BAMF про сумнівні випадки. За даними німецьких ЗМІ, наразі туди надійшли дані про понад 5609 таких випадків, більшість з них із федеральної землі Баварія (2846), за нею йдуть Баден-Вюртемберг (1980), Тюрінгія (697) і Нижня Саксонія (81). Тепер державні органи мають вирішити, як бути з цими справами. Влада землі Баден-Вюртемберг виявила, що багато людей, про яких йдеться, отримали паспорти в українському місті Берегове. Берегове розташоване в Україні, і всього в декількох кілометрах від кордону з Угорщиною.

Україна може отримати від ЄС 1,9 млрд євро у травні, - віце-президент Єврокомісії

субота, 13 квітень 2024, 19:14

Розмір травневого траншу макрофінансової допомоги для України від ЄС може складати 1,9 млрд євро. Про це заявив віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс повідомив під час спілкуванні зі ЗМІ на тлі засідання Ради ЄС з економічних і фінансових питан...

Ситуація досить складна: В Україні можуть запровадити обмеження електропостачання

субота, 13 квітень 2024, 12:28

У разі продовження російських терористичних атак по об'єктах критичної інфраструктури в Україну можуть запровадити обмеження споживання електроенергії. За найгіршого розкладу графіки відключення світла можуть повернути вже влітку, передають Патріоти Ук...