Федеральне відомство у справах міграції та біженців (BAMF) ФРН ініціювало перевірку щодо того, чи не могли особи з українськими паспортами незаконно отримувати соціальну допомогу в Німеччині. Про це пише німецьке видання Welt, передають Патріоти України.
Федеральне відомство у справах міграції та біженців розглядає понад 5600 випадків, коли люди з українським паспортом могли неправомірно отримати соціальні виплати в Німеччині. Як пише видання, йдеться про людей із нещодавно виданими українськими паспортами, але вони розмовляли лише угорською мовою та могли мати подвійне громадянство. Тому й виникли сумніви щодо їх справжньої країни походження та легальності набуття статусу біженця.
«Як громадяни ЄС, угорці не мають права на соціальні виплати, такі як соціальна допомога в Німеччині. Українці ж отримують тимчасовий захист і пільги через російсько-загарбницьку війну», – пише видання.
Восени минулого року Федеральне міністерство внутрішніх справ попросило федеральні землі повідомляти BAMF про сумнівні випадки. За даними німецьких ЗМІ, наразі туди надійшли дані про понад 5609 таких випадків, більшість з них із федеральної землі Баварія (2846), за нею йдуть Баден-Вюртемберг (1980), Тюрінгія (697) і Нижня Саксонія (81). Тепер державні органи мають вирішити, як бути з цими справами. Влада землі Баден-Вюртемберг виявила, що багато людей, про яких йдеться, отримали паспорти в українському місті Берегове. Берегове розташоване в Україні, і всього в декількох кілометрах від кордону з Угорщиною.
Навіть оренда житла, особливо у столиці, продовжує залишатися розкішшю для багатьох мешканців Києва. Купити ж квартиру є й зовсім нездійсненною мрією в силу постійного подорожчання нерухомості, передають Патріоти України. Так, за даними Державної служб...
Згідно з чинним законодавством, українські пенсіонери, яким виповнилося 70, 75 та 80 років, отримують так звані «вікові доплати» до пенсії (300, 456 та 570 гривень відповідно) щомісячно, передають Патріоти України. Втім, в деяких містах, як, до приклад...