
У ДТЕК переглянуть графіки віялових відключень електроенергії для Києва. Тривалість обмежень може зрости до шести годин. Про це повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі телемарафону. За словами Сахарука, нові графіки підготують протягом одного-двох днів, передають Патріоти України.
"Вони (графіки – ред.) не будуть приємними. Одразу попереджаю, тому що кількість годин, протягом яких потрібно буде залишатися без світла, на жаль, має бути збільшена. Іншого виходу зараз до відновлення інфраструктури немає. Точно, що більше, ніж чотири години. До шести годин будуть обмеження", - каже виконавчий директор ДТЕК.
Сахарук зазначив, що ДТЕК намагатимуться робити так, щоб частіше відбувалася ротація. "Тобто, можливо, частіше вимикалися, але на менший період часу. З цим є також певні технічні складності — в Києві десятки тисяч будинків і їх вимкнути і включити назад теж велика робота", - додав він.
Виконавчий директор ДТЕК також пояснив, чому не в усіх будинках вимикають світло. За його словами, є будинки, в яких розташовані об'єкти критичної інфраструктури. Тому відключати їх від електроенергії не можна.
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...