Новий удар про кишені! Найбільший мобільний оператор України змінює тарифи - чого чекати

Підвищення пенсій та мінімальної зарплати з квітня, схоже, наштовхнуло постачальників різних послуг на думку про те, що це гарний привід, аби збільшити тарифи, передають Патріоти України.

Не стали залишатися осторонь і мобільні оператори — принаймні, найбільший з них. Зокрема, на сайті компанії «Київстар» повідомляється, що мобільний оператор взявся за оновлення наповнення й умов обслуговування.

Повідомляється, що з 9 квітня відбудеться оновлення для деяких тарифів передплати, для контрактних тарифів — з 1 травня 2024 року, а для бізнес-клієнтів — також з 1 травня 2024 року.

Уточнюється, що зміни стосуватимуться тарифів, які не оновлювалися з минулого року й раніше. «Абоненти тарифів, для яких відбудуться зміни, отримають SMS із деталями про нові умови й актуальну вартість щонайменше за сім днів до початку дії цих змін», — наголосили в компанії та додали, що замість пропозиції можна буде також вибрати інший тариф, який відповідатиме потребам споживача.

Наразі місячна вартість послуг для контрактних абонентів стартує від 125 грн і збільшується залежно від пакета й наповнення. Водночас на передплаті доведеться платити щонайменше 175 грн на місяць.

В оновлених тарифах можна буде використовувати додаткові послуги:

  • хвилини для дзвінків на інші мережі;
  • додаткові гігабайти мобільного інтернету;
  • додаткові сервіси на вибір, що з'являться у деяких тарифах — так звані Суперсили;
  • роумінг як вдома (який діє у 27 країнах світу).

Також у «Київстарі» повідомили, що уніфікують умови оплати додаткових послуг — інтернет, дзвінки та SMS — після використання тарифних обсягів: «Наприклад, якщо раніше після використання тарифних гігабайтів абонент платив 10 грн за кожні наступні 100 МБ, то надалі за 20 грн компанія буде надавати безлімітний інтернет до кінця доби».

Що наразі собою являє золотий запас України: Скільки благородного металу має НБУ, у якому вигляді та якою вартістю

середа, 17 квітень 2024, 4:15

Україна не поповнювала свій золотий запас на світовому ринку протягом трьох років. Цей показник лишається на рівні 27,1 тонни, але Нацбанк звітує про збільшення частки золота в міжнародних резервах країни – це відбувається через зростання вартості само...

Оце так: У Польщі викинуть тонни українського морозива

вівторок, 16 квітень 2024, 16:22

Польські інспектори заборонили продаж у країні партії понад 7 тонн морозива, яке раніше завезли з України. До якості товару в поляків питань не було – їх не влаштувало маркування, передають Патріоти України. Про відповідне рішення повідомили у мікробло...