Нижче 24 грн! Аналітики дали разючий прогноз по курсу долара до кінця року

До кінця 2019 року на валютному ринку буде зберігатися тенденція до зниження курсу долара, а курс може опуститися нижче 24 гривень за долар. Про це сказав Максим Пархоменко, аналітик "Альпарі", передають Патріоти України.

Як зазначив аналітик, зараз ми знаходимося в ситуації, "коли йде гра в одні ворота". За його словами, суть її полягає в тому, що на ринку є пропозиція долара і постійний попит на гривні, який щотижня збільшується.

"Це призводить до зниження курсу долара. Така тенденція буде продовжуватися і далі", - констатував він. Пархоменко вважає, що в разі позитивного рішення МВФ про нову програму з Україною, тенденція до зміцнення гривні посилиться.

"Ми маємо шанси на зміцнення гривні і позначку в 24 гривні за долар ми можемо швидко і легко пройти і вже до Нового року можемо побачити цифри нижче позначки в 24 гривні за долар", - сказав він.

Аналітик нагадав, що МВФ виступає тригером реформ, а в даний момент Україна багато зробила в законодавчому полі на вимогу МВФ.

"У даний момент законодавчих складнощів для прийняття допомоги від МВФ немає, ми в повній мірі виконали наше домашні завдання. Вже ближче до кінця місяця буде ясно рішення по кредиту, як і доля гривні до кінця року", - додав він.

"Чорта лисого ми дамо це мавпам, не кажучи вже про людей": У США відверто висловилися про російську вакцину проти COVID-19

п’ятниця, 14 серпень 2020, 22:16

Росія прагне працювати з американською групою Operation Warp Speed. Це військова організація, створена для пришвидшення доступу до ефективних вакцин і засобів лікування. Росія запропонувала США прийняти російську вакцину та навіть почати її виробництво...

Стрибок у третє тисячоліття: ЄС оприлюднив остаточну версію своєї водневої стратегії

четвер, 13 серпень 2020, 20:59

Помітна роль в модернізованій енергетиці відводиться і Україні. Проте, як зазначається в документі, в короткостроковій і середньостроковій перспективі буде необхідно виробництво «синього» водню (low-carbon hydrogen), який є продуктом переробки звичних ...