Нижче 24 грн! Аналітики дали разючий прогноз по курсу долара до кінця року

До кінця 2019 року на валютному ринку буде зберігатися тенденція до зниження курсу долара, а курс може опуститися нижче 24 гривень за долар. Про це сказав Максим Пархоменко, аналітик "Альпарі", передають Патріоти України.

Як зазначив аналітик, зараз ми знаходимося в ситуації, "коли йде гра в одні ворота". За його словами, суть її полягає в тому, що на ринку є пропозиція долара і постійний попит на гривні, який щотижня збільшується.

"Це призводить до зниження курсу долара. Така тенденція буде продовжуватися і далі", - констатував він. Пархоменко вважає, що в разі позитивного рішення МВФ про нову програму з Україною, тенденція до зміцнення гривні посилиться.

"Ми маємо шанси на зміцнення гривні і позначку в 24 гривні за долар ми можемо швидко і легко пройти і вже до Нового року можемо побачити цифри нижче позначки в 24 гривні за долар", - сказав він.

Аналітик нагадав, що МВФ виступає тригером реформ, а в даний момент Україна багато зробила в законодавчому полі на вимогу МВФ.

"У даний момент законодавчих складнощів для прийняття допомоги від МВФ немає, ми в повній мірі виконали наше домашні завдання. Вже ближче до кінця місяця буде ясно рішення по кредиту, як і доля гривні до кінця року", - додав він.

Хіти тижня. Карма мародерів, або "Совпадение? - Не думаю!": На МКС з ладу вийшли всі російські туалети, екіпаж вимушений використовувати памперси

п’ятниця, 13 грудень 2019, 0:35

Космонавтам звісно не до сміху, однак всі у світі, хто в курсі про дріб'язково-ганебне пограбування українських кораблів, котрі перебували у "керченському полоні" під посиленою охороною "доблесних" вояків Путіна, дійсно посміхається. На борту Міжнародн...

Такого не має жоден бізнес: Герус не реагує на отримання надприбутків продавцями бензину, - експерт

четвер, 12 грудень 2019, 22:49

Маржа найбільших мереж АЗС перевищує 30%. Влада ігнорує отримання нафтотрейдерами надприбутків, маржа найбільших мереж АЗС перевищує 30%. Про це написав глава організації "Енергетичний омбудсмен" Олександр Трохимець у своїй колонці, передають Патріоти ...