Українські біженці дедалі частіше віддають перевагу Румунії. Ця країна ЄС намагається конкурувати з Польщею, хоча все ще не може пропонувати такі самі заробітні плати, передають Патріоти України.
Як повідомляють аналітики платформи EWL, у середньому українці можуть заробляти у Польщі 24,4-27,2 тис. грн. Йдеться про роботу на автоконцернах, підприємствах харчової промисловості.
Вакансії, які потребують певних навичок (кондитери, швачки, кухарі), пропонують для жінок віком до 55 років. У середньому там можна заробляти 32,5–36,5 тис. грн. Як відзначає співробітник EWL Марцин Колодзейчук, швачка готова взяти навіть тих українок, які раніше працювали тільки вдома.
Механіки та електрики можуть влаштуватися на роботу з українськими документами, що підтверджують кваліфікацію. При цьому вони загалом можуть заробляти близько 40,6 тис. грн. У Румунії є великі потреби у кадрах, за рахунок українців вони хочуть поповнити дефіцит робочих рук.
За даними Міністерства праці Румунії, із 3,5 млн українців, які приїхали до країни після початку повномасштабної війни, затрималося в країні лише близько 100 тис. осіб. Інші або поїхали до інших країн ЄС, або повернулися до України.
В Україні діє обов'язкова повірка лічильників води, яка проводиться кожні чотири роки. Процедура необхідна для підтвердження точності та правильної роботи приладів обліку. На відміну від лічильників газу, де періодичну повірку завжди оплачує облгаз, за...
Європейська комісія (ЄК) зрештою нібито відкличе або ж поступово відмовиться від запропонованого проєкту бюджету Європейського союзу (ЄС) на 2 трильйони євро, передають Патріоти України з посиланням на прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, якого ци...