Підготовка проходила в штатному режимі: SpaceX за лічені секунди до старту скасувала запуск ракети Falcon 9

Компанія SpaceX за 18 секунд до старту скасувала запуск ракети-носія Falcon 9 з інтернет-супутниками Starlink. Причиною стали проблеми з наземним обладнанням. Про це повідомила пресслужба компанії, зазначають Патріоти України.

Запуск мав відбутися о 9:17 за часом Східного узбережжя США. Підготовка до старту йшла в штатному режимі, але за 18 секунд до запуску фахівці повідомили про «незвичайні показники сенсорів наземного обладнання», у зв'язку з чим запуск був скасований.

Нова дата запуску поки не визначена.

Раніше повідомлялося, що компанія Ілона Маска SpaceX запланувала на 1 і 2 жовтня запуск 60 інтернет-супутників системи Starlink, а також - військового GPS-супутника третього покоління.

До слова, раніше Маск опублікував фото корабля SpaceX.

20 грн тоді і зараз: У мережі пригадали, що можна було купити за "двадцятку" в 1996 році (інфографіка)

субота, 24 жовтень 2020, 17:17

Вартість української валюти істотно знизилася. Про це говорить і те, що багато купюр вже поступово заміщуються монетами, передають Патріоти України. Гривнева монета, випущена у 2019 році, більше нагадує стару копійчану монету, виведену з обігу раніше. ...

Бус для зомбі-апокаліпсису: Соцмережу вразив шкільний автобус, створений за участю українців (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 16:47

Torsus Praetorian здатний доставити дітей до школи по найважчому бездоріжжю. На підприємстві Словаччини спільно з українськими фахівцями випустили шкільний автобус-позашляховик. Про це повідомляє "Автоцентр", передають Патріоти України. Новий Torsus Pr...