Підготовка проходила в штатному режимі: SpaceX за лічені секунди до старту скасувала запуск ракети Falcon 9

Компанія SpaceX за 18 секунд до старту скасувала запуск ракети-носія Falcon 9 з інтернет-супутниками Starlink. Причиною стали проблеми з наземним обладнанням. Про це повідомила пресслужба компанії, зазначають Патріоти України.

Запуск мав відбутися о 9:17 за часом Східного узбережжя США. Підготовка до старту йшла в штатному режимі, але за 18 секунд до запуску фахівці повідомили про «незвичайні показники сенсорів наземного обладнання», у зв'язку з чим запуск був скасований.

Нова дата запуску поки не визначена.

Раніше повідомлялося, що компанія Ілона Маска SpaceX запланувала на 1 і 2 жовтня запуск 60 інтернет-супутників системи Starlink, а також - військового GPS-супутника третього покоління.

До слова, раніше Маск опублікував фото корабля SpaceX.

Розплата РФ неминуча: Єврокомісія готується до передачі російських активів на відновлення України

середа, 6 липень 2022, 17:29

Єврокомісія готує законодавчу базу для того, щоб передати на відновлення України заморожені російські активи та активи бізнесменів з РФ. Таку заяву зробила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен 6 червня в Страсбурзі під час прес-конференції, перед...

У Росії зупинився найбільший завод із виробництва свинцю - експорт повністю припинився

середа, 6 липень 2022, 15:08

У Росії зупинився найбільший завод із виробництва вторинного свинцю "Фрегат". Невдовзі зупиняться й інші підприємства. Це відбувається через зупинку експорту: Мінпромторг РФ не видав жодної ліцензії на вивезення металу, передають Патріоти України. "Вла...