В Україні хочуть забезпечити єдиний підхід та загальні правила верифікації пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу громадянам. Це потрібно для удосконалення законодавства з питань верифікації державних виплат, передають Патріоти України.
Проєкт наказу "Про затвердження Методики верифікації пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу" опублікували для обговорення на сайті Федерації профспілок України.
Як зазначається у документі, необхідність затвердження Методики верифікації пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу виникла, оскільки громадяни отримують пільги від держави у грошовій формі.
"Проєкт наказу розроблено відповідно до частини третьої статті 9 Закону України "Про верифікацію та моніторинг державних виплат", згідно з якою верифікація державних виплат здійснюється відповідно до методик перевірки, які затверджує орган, що здійснює верифікацію та моніторинг державних виплат, за погодженням з центральними органами виконавчої влади, які формують та реалізують державну політику у сфері надання відповідних державних виплат", — йдеться у пояснювальній записці.
Дані від громадян перевірятимуть, порівнюючи параметри інформації, яка надходитиме від Пенсійного фонду України (ПФУ), з інформацією у реєстрах та базах даних по кожному реципієнту, щодо:
На початку 2025 року український уряд змінив умови надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг. За новими правилами, допомога надається лише тим сім'ям, у яких середньомісячний дохід на одну особу за останні пів року не є більшим за 4 240 грн. Зміни стосуються:
Німеччина нещодавно відкрила власну лінію з виробництва ракет для систем протиповітряної оборони Patriot і потенційно, у майбутньому, зможе надавати їх Україні. Про це на брифінгу у Києві сказав глава спеціального штабу з питань України в міністерстві ...
В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...