У "Нафтогазі" попередили про затримку платіжок на травень. Причиною цього є різке збільшення кількості клієнтів компанії. Тим не менш, доступними онлайн платіжки будуть після 20 червня. Про це повідомила пресслужба "Нафтогазу". Зазначається, що кількість клієнтів у компанії збільшилася через те, що "більшість постачальників газу побутовим споживачам не виконують своїх функцій", передають Патріоти України.
"З 1 травня 2022 року понад 8,8 млн українських домогосподарств отримували газ від "Нафтогазу". Саме тому рахунки за спожитий газ у попередньому періоді мають бути оплачені на рахунки ГК "Нафтогаз України". У ситуації, що склалася, процес формування рахунків за травень дещо затримується" , – йдеться у повідомленні.
При цьому наголошується: всі рахунки за спожитий у травні газ будуть доступні після 20 червня в особистому кабінеті my.gas.ua та чатботах GASUA. Друковані рахунки доставить "Укрпошта" після 25 червня. Проте лише у тих регіонах, де відсутні активні бойові дії.
Крім того, нагадали у компанії, кожен новий клієнт має отримати номер особового рахунку. Для цього необхідно перейти в чатбот GASUA у Viber, Telegram або NaftogazGasSupply у Facebook Messenger та ввести ЕІС-код (16 символів).
EIC – це персональний газовий номер об'єкта газопостачання, що складається з 16 символів (латинських літер та цифр). Наприклад, 56XM19A205987456. Знайти його можна в:
"Також можна отримати особовий рахунок, звернувшись до контакт-центру ГК "Нафтогаз України". Після отримання особового рахунку ви можете зареєструватися в особистому кабінеті my.gas.ua. Саме з його допомогою зручно дізнатися та оплатити рахунки, скачати довідку про пільги та субсидії , отримати акт звірки тощо", – пояснили в "Нафтогазі".
Президент України Володимир Зеленський накричав на главу міністерства фінансів США Скотта Бессента, коли вони обговорювали угоду щодо ресурсів під час його візиту в Київ 12 лютого. Про це пише Financial Times (FT) 24 лютого з посиланням на інформацію д...
Міністри сільського господарства Угорщини, Болгарії, Румунії і Словаччини звернулись до Європейської комісії з листом із закликом після завершення автономних торгових заходів повернутися до довоєнних квот на агропродукцію з України. Про це повідомив мі...