"Все більше українців перебираються на роботу в сусідні країни, рятуючись від безробіття вдома. Вже звично "слуги народу" перекладають свої соціально-економічні зобов'язання на місцевих роботодавців, які в умовах коронакризису з ними навряд чи можуть впоратися". - Про це пише директор Інституту розвитку економіки України Олександр Гончаров, зазначають Патріоти України.
"Що залишається робити працьовитим і тим, що не бояться різних труднощів, українцям, щоб прогодувати свої сім'ї? Ясна річ, якщо на батьківщині не створюються робочі місця, то доводиться вливатися в численні ряди трудових мігрантів, які зараз, наприклад, працюють в Польщі.
У зв'язку з цим Нацбанк Польщі наводить ось такі офіційні дані:
1. Середньорічна кількість українських трудових мігрантів, які працюють у Польщі, сягає 800 тис. осіб (хоча глава МЗС Польщі повідомляв, що на території його країни працює до 2 млн.українців).
2. Масштабна міграція з України до Польщі призвела до збільшення темпів зростання економіки Польщі на 0,3% - 0,9% щорічно.
3. Українці працюють на 20% всіх польських компаній, і близько 450 тис .українських трудових мігрантів платять у Польщі соціальні внески.
4. Трудові мігранти з України зменшили рівень безробіття в Польщі і збільшили пропозицію робочої сили в країні на 5%.
На закінчення тільки одне питання: політику якої держави реалізує у нас в країні Кабмін Шмигаля, який клятвено обіцяв створити в поточному 2020 р. 500 тис. нових робочих місць в Україні, але нічого для цього не зробивши?
Великі відсоткові ставки в банках Росії змусили російських підприємців шукати гроші у сусідніх державах. "Сбербанк" запропонував російським компаніям брати кредити в Білорусі, де працює дочірній банк. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти Ук...
Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...