"Все більше українців перебираються на роботу в сусідні країни, рятуючись від безробіття вдома. Вже звично "слуги народу" перекладають свої соціально-економічні зобов'язання на місцевих роботодавців, які в умовах коронакризису з ними навряд чи можуть впоратися". - Про це пише директор Інституту розвитку економіки України Олександр Гончаров, зазначають Патріоти України.
"Що залишається робити працьовитим і тим, що не бояться різних труднощів, українцям, щоб прогодувати свої сім'ї? Ясна річ, якщо на батьківщині не створюються робочі місця, то доводиться вливатися в численні ряди трудових мігрантів, які зараз, наприклад, працюють в Польщі.
У зв'язку з цим Нацбанк Польщі наводить ось такі офіційні дані:
1. Середньорічна кількість українських трудових мігрантів, які працюють у Польщі, сягає 800 тис. осіб (хоча глава МЗС Польщі повідомляв, що на території його країни працює до 2 млн.українців).
2. Масштабна міграція з України до Польщі призвела до збільшення темпів зростання економіки Польщі на 0,3% - 0,9% щорічно.
3. Українці працюють на 20% всіх польських компаній, і близько 450 тис .українських трудових мігрантів платять у Польщі соціальні внески.
4. Трудові мігранти з України зменшили рівень безробіття в Польщі і збільшили пропозицію робочої сили в країні на 5%.
На закінчення тільки одне питання: політику якої держави реалізує у нас в країні Кабмін Шмигаля, який клятвено обіцяв створити в поточному 2020 р. 500 тис. нових робочих місць в Україні, але нічого для цього не зробивши?
Днями Кабінет міністрів ухвалив постанову про включення до трудового стажу часу, протягом якого українці працювали за кордоном. Це має збільшити розмір пенсій, які поки що в Україні невеликі, але є й інші способи їхнього підвищення, передають Патріоти ...
Посилення правил карткових переказів з 1 червня спрямоване на протидію шахраям, а тому навряд чи позначиться на розвитку банківських сервісів. Ба більше, воно, ймовірно, зачепить обмежену кількість українців – адже, наприклад, нині на проблеми через ка...