ПриватБанк має право без попередження закрити кредитний ліміт будь-якому клієнту. Для того, щоб цього не трапилось, в банку радять активно користуватись картками, не затримувати кредитні платежі, мати легальний дохід (який можна підтвердити довідками), передають Патріоти України.
"Без попередження, будь-якої смс і так далі "Приват" заблокував кредитний ліміт. На питання, наскільки і які причини, відповідають за скриптом – колись, очікуйте СМС. Ви або попереджайте про такі дії заздалегідь, хоча б якимось повідомленням, або дайте відповідь коли відновлять, місяць, два, рік?" – обурився клієнт ПриватБанку на спеціалізованому форумі Мінфін.
У відповідь в "Приваті" зазначили, що дійсно можуть закрити кредитний ліміт, зважаючи на велику кількість проаналізованих факторів. При тому пояснювати причини вони не мають.
"Рішення про надання кредитного ліміту ми приймаємо аналізуючи дуже дуже багато чинників – наявність кредитів в інших установах, протерміновані платежі, нарахування зарплати, активне користування карткою та ще багато іншого. Ми дуже рекомендуємо Вам активно користуватись карткою і надалі, тоді наступного разу шансів отримати кредит буде значно більше. Якщо нам будуть потрібні від Вас документи, що підтверджують дохід – ми обов´язково це вкажемо при подачі заявки в Приват24", – пояснили в банку.
Клієнтам ПриватБанку порадили замінити картки
Водночас картку ПриватБанку, у якої закінчується термін дії, можна перевипустити – і продовжувати користуватися. Зробити це можна в будь-якому з відділень банку.
У банку зазначили: перевипущену картку можна замовити з доставкою по Україні чи за кордон. "Відкрийте меню "Гаманець" – виберіть картку, яку хочете перевипустити, – натисніть "Замовити картку", – повідомили у "Приваті".
Також можна оформити миттєву Digital-карту – у системі "Приват24". Для цього потрібно:
"З нею ви можете робити оплати в торговельній мережі за допомогою смартфона, купувати оплати. І навіть знімати готівку з банкоматів ПриватБанку", – розповіли у банку.
В Україні за чинними правилами з 35 роками стажу та середньою зарплатою можна розраховувати на пенсію, розмір якої буде меншим за середню. При цьому, щоб отримувати пенсію в 10 тис. грн, необхідно платити внески із зарплати в 38,3 тис. грн. Про це йдет...
В Україні нещодавно змінили правила оформлення соціальної допомоги. У зв'язку з тим, що Пенсійний фонд України (ПФУ) тепер має функцію призначення та виплати соціальних допомог, будуть проведені перевірки всіх отримувачів допомоги, передають Патріоти У...