РФ готується до терактів на АЕС Білорусі: В ISW оцінили, чи вступить армія Лукашенка у війну після провокацій

Можливі провокації РФ на білоруській АЕС "Островець" навряд чи змінять фактори, стримують готовність диктатора Олександра Лукашенка вступити у війну від імені Росії. Таку думку висловили американському Інституті з вивчення війни, передають Патріоти України.

В ISW нагадали, що українська розвідка попередила по наміри російських спецслужб здійснити кілька терактів на критично важливу інфраструктуру Білорусі, намагаючись змусити білоруську армію вступити у війну в Україні. ГУР також повідомляв, що російські спецслужби, традиційно, звинувачуватимуть в атаках Україну та країни НАТО, щоб прискорити залучення білоруських військових до війни Росії в Україні.

Раніше ISW оцінювало, що вступ Білорусі у війну залишається дуже малоймовірним через значний внутрішній ризик, який це залучення створить для режиму Лукашенка. "Потенційні атаки під хибним прапором навряд чи змінять внутрішні фактори, які, як продовжує оцінювати ISW, стримують готовність Лукашенка вступити у війну від імені Росії", - йдеться в повідомленні.

Загроза з боку Білорусі

Білорусь від 24 лютого бере участь у війні проти України. Режим Лукашенка надав Путіну територію Білорусі для армійців, які пішли в наступ на Київ. З території РБ окупаційні війська регулярно запускають по Україні ракети й іранські дрони.

Індексація пенсій 2023: Яка категорія українців може отримати понад 4 тисячі виплати та надбавку

середа, 22 березень 2023, 18:23

Навесні Кабінет міністрів проведе індексацію пенсій. Серед категорії, якої торкнуться зміни, - це учасники бойових дій. Вони мають право на доплату в розмірі 523,25 грн. Водночас загальний розмір пенсії такого громадянина не може бути меншим 4395,3 грн...

Відчутний удар по кишені! В Україні зростуть тарифи на газ, опалення та гарячу воду - названо терміни

середа, 22 березень 2023, 14:30

Комунальні тарифи в Україні, незважаючи на мораторій, незабаром зростуть. Крім електроенергії, подорожчають також газ, гаряча вода та опалення. Споживачів уже попереджають, що ціни можуть зрости у 2-4 рази, передають Патріоти України. Голова Спілки спо...