Робота в Польщі: Стало відомо, де і скільки заробляють українські біженки

Без знання мови і досвіду жінки отримують біля 3400-3600 злотих на місяць (23,1 - 24,5 тис. грн). Це робота на підприємствах харчової промисловості, логістичних складах та сфері обслуговування. Про це повідомляють в аналітичному центрі агенції з працевлаштування Gremi Personal, передають Патріоти України.

У високий сезон, який у Польщі розпочався у травні і триватиме до кінця листопада, очікується збільшення кількості вакансій на 50-60% для жінок з України.

Найбільше роботи нині на підприємствах харчової промисловості - це рибзаводи та м’ясокомбінати, заводи із виготовлення делікатесів. До війни третина низькокваліфікованих працівників обирали роботу саме на таких підприємствах. Зараз у цій галузі традиційно збільшується кількість вакансій через початок підготовки до різдвяних свят. На пакуванні та розборі м'ясної та рибної продукції середня зарплата складає - 3400 злотих на місяць на руки (23,1 тис. грн.).

Робота в логістиці та e-commerce є також затребуваною серед українських жінок, які не знають мови і не мають досвіду. На комплектації замовлень і товарів в місяць можна заробити 3200 злотих на місяць (21,7 тис. грн).

У туристичний сезон більше пропозицій роботи з’являється у сфері HORECA (готелях та ресторанах). Для покоївок та помічниць на кухні пропонують зарплату в 3500-3600 злотих (23,8-24,5 тис. грн.)

Робота в Польщі - загальні цифри

У 2022 році мінімальна зарплата в Польщі складає близько 2 363.57 злотих (16 тис.грн). Середні зарплати в Польщі на 2022 рік (після сплати податків) становлять близько 3 311.08 злотого (22,5 тис. грн.).

За даними уповноваженого уряду у справах біженців з України Павла Шефернакера, 100 тис. українців влаштувалися на роботу в Польщі. У базі даних PESEL (польський аналог ідентифікаційного номеру) зареєстровано 400 тис. осіб працездатного віку з України, понад 100 тис. з них вже легально працюють у Польщі.

Оце так поворот: Найбільший у світі лоукостер відмовляється від політики дешевих квитків

понеділок, 4 липень 2022, 7:30

На п'ятому місяці повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну лоукостер Ryanair заявив про відмову від політики деешевіх квитків. Про це заявив глава Ryanair Майкл О'лірі, повідомляє Financial Times, передають Патріоти України. Ціни на квит...

"Гойдалки" тривають: Експерти спрогнозували зміни курсу долара до кінця літа

понеділок, 4 липень 2022, 7:20

Готівковий курс долар в Україні до кінця літа може зазнати певних змін. Про це пише "Апостроф" із посиланням на прогнози опитаних експертів, передають Патріоти України. "Мої очікування такі, що, принаймні, ринковий курс гривні залишатиметься стабільним...