Росія скоротила свій видобуток нафти на 700 тис. барелів на добу, - західні ЗМІ

У Росії видобуток нафти в березні впав приблизно на 700 тисяч барелів на добу, що значно більше, ніж оголошений план скорочення на 500 тисяч, зазначають Патріоти України.

Як повідомляє Bloomberg, ця цифра не узгоджується з даними про морський експорт країни та постачання на внутрішні нафтопереробні заводи в березні. Ці фактори посилюють невизначеність щодо того, скільки нафти насправді видобуває РФ.

За словами джерела, загальний обсяг видобутку сирої нафти та конденсату в Росії минулого місяця становив у середньому 1,413 млн тонн. За підрахунками Bloomberg, це еквівалентно 10,36 млн барелів на добу в порівнянні з 11,1 млн барелів у лютому.

Минулого року РФ засекретила свою нафтову статистику через її "делікатний" характер. Через це складно оцінювати реалізацію скорочень постачань, крім запевнень представників енергетичного сектора.

Однак в результаті таких дій, спостерігачі за Росією почали стежити за національним морським експортом нафти та внутрішніми темпами переробки нафти, щоб таким чином оцінити видобуток сирої нафти. Проте обидва індикатори не показали видимого зниження минулого місяця.

Bloomberg проаналізувало національні галузеві дані та відстеження суден, середні обсяги завантаження сирої нафти в країні за чотири тижні до 31 березня були найвищими з червня, тоді як російські нафтопереробні заводи зберегли свою пропускну спроможність приблизно на одному рівні.

Частину пенсіонерів зобов'язали написати спеціальну заяву: Кого стосується і скільки є часу, щоб не забрали виплату

субота, 12 липень 2025, 11:57

Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...

Індія тестує нове джерело енергії, що може поставити "хрест" на традиційній сонячній енергетиці

субота, 12 липень 2025, 9:32

Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...