Левову частку доходів російській космічній галузі приносять іноземні замовлення, особливо американські. Тепер клієнти уходять до Ілона Маска та в інші проекти.

Пуск середньої ракети «Союз-2.1а" з пілотованим космічним кораблем «Союз МС-17» став, ймовірно, останнім, за який НАСА заплатило «Роскосмосу». Про це пише SpaceNews, передають Патріоти України.
Американське видання зазначає, що ця обставина свідчить про «кінець епохи для НАСА», яке тепер для доставки астронавтів на Міжнародну космічну станцію (МКС) буде використовувати не «Союз МС-17», а власні космічні кораблі Crew Dragon і CST-100 Starliner.
SpaceNews впевнене, що в майбутньому НАСА продовжить користуватися російськими «Союзами МС», а «Роскосмос» після проходження сертифікації американськими космічними кораблями почне використовувати американські Crew Dragon і CST-100 Starliner. Видання зазначає, що в такому випадку США не будуть платити Росії за змішані екіпажі на «Союзі МС». SpaceNews повідомило також, що за останню пускову послугу НАСА заплатило «Роскосмосу» 90,25 мільйона доларів.
Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...
Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...