"Роскосмос" смоктатиме лапу: У США заявили про кінець епохи "Союзів"

Левову частку доходів російській космічній галузі приносять іноземні замовлення, особливо американські. Тепер клієнти уходять до Ілона Маска та в інші проекти.

Пуск середньої ракети «Союз-2.1а" з пілотованим космічним кораблем «Союз МС-17» став, ймовірно, останнім, за який НАСА заплатило «Роскосмосу». Про це пише SpaceNews, передають Патріоти України.

Американське видання зазначає, що ця обставина свідчить про «кінець епохи для НАСА», яке тепер для доставки астронавтів на Міжнародну космічну станцію (МКС) буде використовувати не «Союз МС-17», а власні космічні кораблі Crew Dragon і CST-100 Starliner.
SpaceNews впевнене, що в майбутньому НАСА продовжить користуватися російськими «Союзами МС», а «Роскосмос» після проходження сертифікації американськими космічними кораблями почне використовувати американські Crew Dragon і CST-100 Starliner. Видання зазначає, що в такому випадку США не будуть платити Росії за змішані екіпажі на «Союзі МС». SpaceNews повідомило також, що за останню пускову послугу НАСА заплатило «Роскосмосу» 90,25 мільйона доларів.

Водіїв чекають великі неприємності: Дизпаливо в Україні скоро може стати дорожчим за бензин, - експерт

четвер, 22 квітень 2021, 16:25

"Головна причина дефіциту дизельного палива, який незабаром прогнозують в Україні, пов’язана з тим, що з ринку пішов трейдер Proton Energy, який забезпечував більшу частину постачання дизельного палива і авто газу пропан-бутан. Зараз замість них постач...

Курс долара в Україні може різко змінитися до кінця року: Експерти дали прогноз, як вплинуть МВФ і війна з Росією

четвер, 22 квітень 2021, 8:56

В останні місяці гривня поводилася відносно стабільно. Експерти відзначали навіть деякі тенденції до зміцнення національної валюти. Водночас ризик ескалації війни з Росією, а також невизначеність у питанні наступного траншу від МВФ можуть переломити ка...