"Роскосмос" смоктатиме лапу: У США заявили про кінець епохи "Союзів"

Левову частку доходів російській космічній галузі приносять іноземні замовлення, особливо американські. Тепер клієнти уходять до Ілона Маска та в інші проекти.

Пуск середньої ракети «Союз-2.1а" з пілотованим космічним кораблем «Союз МС-17» став, ймовірно, останнім, за який НАСА заплатило «Роскосмосу». Про це пише SpaceNews, передають Патріоти України.

Американське видання зазначає, що ця обставина свідчить про «кінець епохи для НАСА», яке тепер для доставки астронавтів на Міжнародну космічну станцію (МКС) буде використовувати не «Союз МС-17», а власні космічні кораблі Crew Dragon і CST-100 Starliner.
SpaceNews впевнене, що в майбутньому НАСА продовжить користуватися російськими «Союзами МС», а «Роскосмос» після проходження сертифікації американськими космічними кораблями почне використовувати американські Crew Dragon і CST-100 Starliner. Видання зазначає, що в такому випадку США не будуть платити Росії за змішані екіпажі на «Союзі МС». SpaceNews повідомило також, що за останню пускову послугу НАСА заплатило «Роскосмосу» 90,25 мільйона доларів.

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.

Українцям в грудні перерахують пенсії: Стало відомо, хто зможе отримати більше

субота, 24 жовтень 2020, 8:44

В Україні у грудні 2020 року проведуть перерахунок максимальної і мінімальної пенсії. Її підвищать на 57 і 570 грн відповідно, передають Патріоти України. Відбудеться також підвищення доплат за стаж понад норму. З 1 грудня 2020 року:. Зараз надбавка за...