"Они остановили это предприятие максимально публично и медийно, создавая политическое давление. План "Крепость 2020", если помните аналог из прошлого", – пише Лещенко.
За його словами, останнім часом холдинг ДТЕК, чергуючи лобізм і шантаж, зміг домогтися вигідних для себе рішень. Спочатку був заборонений імпорт електроенергії з Росії та Білорусі за двосторонніми договорами, потім - будь-який імпорт електроенергії з цих країн. Хоча його частка становила всього 0,2%, наявність зовнішнього ресурсу збивала монопольну ціну Ахметова.
"Проблема в том, что после каждого шага навстречу ДТЭК Ахметова, тот требует все новых решений в свою пользу. А за всем этим наблюдает Коломойский и другие олигархи, которые тоже формируют свои аппетиты. А в конце этой "пищевой" цепочки – покупка дворца короля Лепольда II на мысе Ферра, самой дорогой квартиры в Лондоне, шале "Панда" в Куршевеле и виллы писателя Сомерсета Моэма", – пише Лещенко.
В Україні протягом дії воєнного стану пенсіонери-чорнобильці щомісячно будуть отримувати доплату до пенсії у розмірі 2361 грн. Про це йдеться у проєкті закону № 12000, передають Патріоти України. Зазначається, що відповідно до нового законопроєкту про ...
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...