"Они остановили это предприятие максимально публично и медийно, создавая политическое давление. План "Крепость 2020", если помните аналог из прошлого", – пише Лещенко.
За його словами, останнім часом холдинг ДТЕК, чергуючи лобізм і шантаж, зміг домогтися вигідних для себе рішень. Спочатку був заборонений імпорт електроенергії з Росії та Білорусі за двосторонніми договорами, потім - будь-який імпорт електроенергії з цих країн. Хоча його частка становила всього 0,2%, наявність зовнішнього ресурсу збивала монопольну ціну Ахметова.
"Проблема в том, что после каждого шага навстречу ДТЭК Ахметова, тот требует все новых решений в свою пользу. А за всем этим наблюдает Коломойский и другие олигархи, которые тоже формируют свои аппетиты. А в конце этой "пищевой" цепочки – покупка дворца короля Лепольда II на мысе Ферра, самой дорогой квартиры в Лондоне, шале "Панда" в Куршевеле и виллы писателя Сомерсета Моэма", – пише Лещенко.
Економіка України попри війну продовжує зростання. Показник ВВП на душу населення перевищив довоєнний рівень. Про це повідомив заступник міністра економіки України Андрій Телюпа, передають Патріоти України. . За його словами, зростання реального ВВП У...
Шведський економіст та дипломат Андерс Аслунд вважає, що Росія може вичерпати свої ліквідні фінансові резерви до осені 2025 року. Це потенційно може призвести до фінансової кризи, передають Патріоти України. Як пояснює видання MSN, Аслунд зазначає, що ...