"Они остановили это предприятие максимально публично и медийно, создавая политическое давление. План "Крепость 2020", если помните аналог из прошлого", – пише Лещенко.
За його словами, останнім часом холдинг ДТЕК, чергуючи лобізм і шантаж, зміг домогтися вигідних для себе рішень. Спочатку був заборонений імпорт електроенергії з Росії та Білорусі за двосторонніми договорами, потім - будь-який імпорт електроенергії з цих країн. Хоча його частка становила всього 0,2%, наявність зовнішнього ресурсу збивала монопольну ціну Ахметова.
"Проблема в том, что после каждого шага навстречу ДТЭК Ахметова, тот требует все новых решений в свою пользу. А за всем этим наблюдает Коломойский и другие олигархи, которые тоже формируют свои аппетиты. А в конце этой "пищевой" цепочки – покупка дворца короля Лепольда II на мысе Ферра, самой дорогой квартиры в Лондоне, шале "Панда" в Куршевеле и виллы писателя Сомерсета Моэма", – пише Лещенко.
Президент США Дональд Трамп запровадив 10% мито на імпорт в США, що зачепило і Україну, яка експортувала до Штатів товарів на $874 млн у 2024 році. Очікується, що це призведе до подорожчання техніки Apple в Україні на 10-20% та вдарить по малих виробни...
Мінімальний розмір пенсії в Україні встановлюється у вигляді соціальної виплати, призначеної для громадян, які не мають достатнього трудового стажу або ніколи не працювали. Про це йдеться на порталі "Дія", передають Патріоти України. Громадяни України,...