Скрепи дуже розчарували: Гватемала вимагає від Росії повернути кошти, витрачені на її вакцину

Міністр охорони здоров’я Гватемали Амелія Флорес повідомила, що уряд попросив Росію повернути аванс, виплачений за поставки вакцини від коронавірусу “Супутник V”, оскільки препарат не надійшов в країну, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеве видання Republica.

“Ми просимо повернути гроші згідно з пропозицією. І якщо у них пізніше буде можливість продати її, ми оплатимо за фактом поставки”, — сказала міністр, слова якої наводить Republica.

Йдеться про 614,5 мільйона гватемальських кецалів (близько шести мільярдів рублів або 83 млн доларів США), які Гватемала заплатила за купівлю 16 мільйонів доз вакцини. Перші партії “Супутника” в Гватемалу надійшли в травні. Всього в країну надійшли 150 тисяч доз вакцини.

У Російському фонді прямих інвестицій (РФПІ), який займається експортом російської вакцини, цю інформацію з самого початку не коментували. Пізніше представник РФПІ підтвердив федеральному агентству ТАСС, що партія препарату, як очікується, буде доставлена в країну найближчим часом. “Ще один літак з вакциною „Супутник V“ повинен прибути в Гватемалу на цьому тижні. Ще один борт з вантажем вакцини прибуде вже на початку наступного тижня в рамках виконання контрактних зобов’язань”, — заявили у фонді.

Довідка

Згідно зі статистикою ВООЗ — у Гватемалі 291 595 випадків захворювання, жертвами стали 9 050 осіб.

На грані: Через півроку ціни на м'ясо у світі можуть зрости вдвічі - в Україні вони піднімуться ще вище

понеділок, 25 жовтень 2021, 9:37

Ціни на м'ясо у світі будуть рости. Це пов'язано і зі зниженням кормової бази, і з екологічними ініціативами людства, які неминуче призведуть до зниження виробництва м'яса та м'ясопродуктів. Вже через півроку ціни на м'ясо на світовому ринку можуть вир...

Хотіли покращення? Тримайте! В Україні введуть податок на город - держава змушує селян добровільно позбутися землі

понеділок, 25 жовтень 2021, 9:23

Ресурсний законопроект №5600, що покликаний сприяти наповненню бюджету, передбачає, поміж інших податкових зобов'язань, ще й податок на город. Ним хочуть обкласти усіх власників та орендаторів земельних наділів, які перевищують площу у 50 соток, переда...