Скрепи дуже розчарували: Гватемала вимагає від Росії повернути кошти, витрачені на її вакцину

Міністр охорони здоров’я Гватемали Амелія Флорес повідомила, що уряд попросив Росію повернути аванс, виплачений за поставки вакцини від коронавірусу “Супутник V”, оскільки препарат не надійшов в країну, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеве видання Republica.

“Ми просимо повернути гроші згідно з пропозицією. І якщо у них пізніше буде можливість продати її, ми оплатимо за фактом поставки”, — сказала міністр, слова якої наводить Republica.

Йдеться про 614,5 мільйона гватемальських кецалів (близько шести мільярдів рублів або 83 млн доларів США), які Гватемала заплатила за купівлю 16 мільйонів доз вакцини. Перші партії “Супутника” в Гватемалу надійшли в травні. Всього в країну надійшли 150 тисяч доз вакцини.

У Російському фонді прямих інвестицій (РФПІ), який займається експортом російської вакцини, цю інформацію з самого початку не коментували. Пізніше представник РФПІ підтвердив федеральному агентству ТАСС, що партія препарату, як очікується, буде доставлена в країну найближчим часом. “Ще один літак з вакциною „Супутник V“ повинен прибути в Гватемалу на цьому тижні. Ще один борт з вантажем вакцини прибуде вже на початку наступного тижня в рамках виконання контрактних зобов’язань”, — заявили у фонді.

Довідка

Згідно зі статистикою ВООЗ — у Гватемалі 291 595 випадків захворювання, жертвами стали 9 050 осіб.

Стало відомо, чим платить Путін країні Кім Чен Ина за поставку солдат і зброї

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:55

З березня 2024 року Росія поставила Північній Кореї більше мільйона барелів (56 тисяч тонн) нафти, ймовірно, розплачуючись за військову підтримку, пише BBC із посиланням на дані британського дослідницького центру Open Source Centre, передають Патріоти ...

На тлі шаленого злету цін: В Україні різко переписали цінники на популярний продукт

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:32

В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...