Економічне бронювання від військової служби залишається спірним питанням. Однак воно навряд чи спрацює. Про це сказав спікер ВР Руслан Стефанчук в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
Як пригадав Стефанчук, у 12 чи 13 столітті в Англії існував такий собі "податок на боягузтво". Тоді платили певні кошти, щоб не йти в рицарі.
"І цей податок був у багатьох країнах. Я не знаю історично країну, де це спрацювало. Це моє бачення", – зауважив глава Уряду.
Водночас Стефанчук визнає: на одного українського захисника повинно бути вісім цивільних осіб, які економічно забезпечать його утримання. Таку думку раніше озвучував прем'єр-міністр Денис Шмигаль, наголошуючи, що насамперед бронь мають отримати люди, які забезпечують життєдіяльність країни. Йдеться про підприємства критичної інфраструктури й так далі.
"Також вивчаються питання сплати податків, офіційної зарплати, яка для бронювання має бути середньою або вищою за середню", – резюмував спікер ВР.
Хоча доходи українців у вигляді зарплати зростають, в унісон із нею піднімаються і ціни на товари та послуги. Як результат — інфляція і зростання споживчих цін у 2024-му році виявилися вищими, ніж прогнозувалося раніше, і склали 12%, передають Патріоти...
Багато пенсіонерів, навіть з «великою» пенсією, намагаються економити на оплаті комунальних послуг, адже змушені берегти кожну копійку, передають Патріоти України. А оскільки постачальники послуг обіцяють «знижки» при своєчасній оплаті комуналки, то во...