США конфіскують у багатих росіян 700 млн доларів - за порушення санкцій карають банкірів та юристів

США через суди конфіскують у росіян 700 мільйонів доларів і висунула звинувачення понад 70 особам за порушення міжнародних санкцій. Серед звинувачених: банкіри та юристи, які сприяли обходу санкцій, передають Патріоти України.

Про це йдеться в заяві Міністерства юстиції США. "З початку жорстокого та неспровокованого вторгнення Росії в Україну Міністерство юстиції використовувало всі інструменти в нашому арсеналі, включаючи наші міжнародні партнерства, щоб націлитися на злочинних суб'єктів і діяльність, що підтримує Володимира Путіна, його поплічників і його незаконну війну", - сказала заступник генерального прокурора Ліза Монако.

За останні два роки оперативна група KleptoCapture затримала, вилучила та домоглася судових рішень про конфіскацію активів на суму майже 700 мільйонів доларів у російських поплічників і висунула звинувачення понад 70 особам за порушення міжнародних санкцій та експортного контролю, запровадженого проти Росії.

"Звинувачення, які ми оголошуємо сьогодні проти олігархів, посередників та відмивачів грошей, є наступною главою: доки триватиме агресія Росії, триватиме і наша рішучість притягнути її поплічників до відповідальності. Ми твердо стоїмо на боці народу України", – заявили в Мінюсті.

У Південному окрузі Нью-Йорка Департамент оприлюднив звинувачення проти трьох осіб, у тому числі олігарха Андрія Костіна, який потрапив під санкції, і двох його пособників, які перебувають у США. Посередники, Вадим Вольфсон, він же Вадим Бєляєв і Ганнон Бонд, були заарештовані сьогодні.

У Середньому окрузі Флориди велике журі присяжних повернуло обвинувальний акт, який звинувачує Сергія Віталійовича Курченка, проросійського українського олігарха, який перебуває під санкціями, у багаторічній схемі порушення та ухилення від санкцій США, отримуючи кошти та здійснюючи бізнес із громадянами США на суму близько 330 мільйонів доларів.

У Північному окрузі штату Джорджія Фелікс Медведєв, який проживає в Атланті, визнав себе винним у своїй ролі у відмиванні понад 150 мільйонів доларів через банківські рахунки та підставні компанії від імені російських клієнтів. Крім того, 13 лютого KSK Group – підсанкційна російська компанія, яка допомагає російським громадянам у міжнародних грошових переміщеннях – і двом громадянам Росії за кордоном, у тому числі одній особі, яка потрапила під санкції, були пред'явлені звинувачення у відмиванні грошей.

У Південному окрузі Флориди Сполучені Штати подали позов про цивільну конфіскацію двох розкішних кондомініумів у Маямі, що належать російському олігарху Віктору Перевалову, який перебуває під санкціями. Об'єкти нерухомості нібито пов'язані зі змовою з метою утримання та передачі нерухомості на користь Перевалова. Нерухомість, розташована в готелі Ritz Carlton у Бал-Харборі, оцінюється приблизно в 2.5 мільйона доларів.

Нарешті, в окрузі Колумбія було оприлюднено обвинувальний акт, який звинувачує Владислава Осіпова в банківському шахрайстві у зв'язку зі злочинною схемою сприяння експлуатації Motor Yacht (M/Y) Tango, 255-футової розкішної яхти, яка, як раніше заявляло Міністерство юстиції, належить російському олігарху Віктору Вексельбергу, який перебуває під санкціями.

У Швейцарії хочуть, щоб українські біженці працювали, але є нюанс

п’ятниця, 19 квітень 2024, 14:56

Очікується, що українські біженці у Швейцарії братимуть участь у соціальному житті країни, інтегруватимуться та знайдуть роботу. Але працевлаштуватися для багатьох з них нелегко. Лише трохи менше від 23 відсотків біженців з України зараз працюють. Феде...

Німеччина припиняє фінансову допомогу для українських біженців: Стало відомо, кому саме, чому і як

п’ятниця, 19 квітень 2024, 11:28

Уряд Німеччини, зіткнувшись із великою кількістю українських біженців, які відмовляються від пропозицій щодо працевлаштування, розглядає можливість припинення фінансової підтримки для цієї групи осіб. Згідно з останніми даними, 77% українських біженців...