Ситуація погіршується: Чому взимку українцям доведеться замерзати в своїх квартирах

Запасів вугілля на складах теплоелектростанцій України значно менше, ніж в 2020 році, що може, незважаючи на підвищення тарифів, привести до проблем в опалювальний сезон, повідомляє УНІАН, передають Патріоти України.

Запаси вугілля складають 803 тисячі тонн — в 3,2 рази менше, ніж в аналогічний період 2020 року. Якщо запаси не будуть поповнені, то виникне загроза стабільного проходження опалювального сезону. За даними Міністерства енергетики, станом на 4 серпня запаси антрацитового вугілля на 25% менше, ніж в минулому році, а вугілля газової марки — в 3,9 рази менше.

В середині липня через брак палива вже були відключені 14 енергоблоків на ТЕЦ і ТЕС, а Національна комісія, котра здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ), оштрафувала на 6 млн грн найбільших українських виробників теплової енергії через низькі запаси вугілля в зимовий період 2020−2021 років. Але секретар РНБО Олексій Данилов закликав не турбуватися з приводу масової зупинки теплових енергоблоків.

Джерело: ФАКТИ.ua

Професіоналізм, як то кажуть, "зашкалює": Два російські кораблі протягом доби спричинили дві аварії в протоці Босфор

субота, 25 вересень 2021, 11:43

Суховантаж Русич-10 зіткнувся з кораблем Tahsin Imamoglu, а корабель Волзький-40 не розминувся з риболовецьким судном, зазначають Патріоти України. . Суховантажі під прапорами Росії і Туреччини зіткнулися біля берегів стамбульського району Йенике в пр...

Хіти тижня. Найкращий час, щоб купувати "бакси": Курс долара щодо гривні карколомно злетить, потім обвалиться, - ЗМІ

субота, 25 вересень 2021, 10:00

Середній курс долара щодо української гривні наразі становить 26,6. Втім через низку причин він може зрости навіть до 28,5 або обвалитися до 25, повідомляють Патріоти України з посиланням на .Pro новини" на 24 каналі. Але чи означає це, що нині в нас в...