Ситуація погіршилась: Від негоди без світла сотні населених пунктів, в енергосистемі дефіцит, - "Укренерго"

Внаслідок негоди, сьогодні, 3 червня, без світла залишились 312 населених пунктів в 7 областях України. Протягом доби в усіх регіонах діють ліміти споживання.

Як розповідає "Укренерго", вчора, 2 червня, зранку росіяни атакували безпілотником об’єкт енергетичної інфраструктури в центральному регіоні. Ремонтні роботи одразу розпочались після відбою тривоги.

Обмеження споживання

"Сьогодні протягом доби ліміти споживання електроенергії діють в усіх регіонах України. При перевищенні лімітів - обленерго застосовують графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів", - додає "Укренерго".

Причиною застосування обмеження є наслідки шести масованих терористичних обстрілів Російської Федерації по українських електростанціях. Для подолання дефіциту залучаються імпорт й аварійна допомога з Європи.

Наслідки негоди

Через негоду без світла залишаються 312 населених пунктів у:

  • Житомирській;
  • Кіровоградській;
  • Київській;
  • Полтавській;
  • Сумській;
  • Черкаській;
  • Чернігівській областях.

Також через інші причини знеструмлено 404 населені пункти. Зокрема через бойові дії є знеструмлення у Донецькій, Сумській, Харківській областях.

Питання посилення ППО

Протягом останніх місяців ворог посилив масовані обстріли проти української території. Під удар також потрапляє енергетична інфраструктура України, що спровокувало повернення графіків відключення світла. Наразі ж на порядку денному перебуває питання посилення протиповітряної оборони (ППО).

Свої гроші скінчились? Російський банк запропонував бізнесу їхати за кредитами до Білорусі

субота, 23 листопад 2024, 9:50

Великі відсоткові ставки в банках Росії змусили російських підприємців шукати гроші у сусідніх державах. "Сбербанк" запропонував російським компаніям брати кредити в Білорусі, де працює дочірній банк. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти Ук...

В ЄС злякалися дешевого меду з України: Що відбувається з цінами

субота, 23 листопад 2024, 8:58

Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...