
Через те, що 26 серпня відбулася одна з наймасованіших атак на енергетичну інфраструктуру, у Києві можуть запровадити жорсткі обмеження електропостачання на 1-2 тижні. Про це повідомив Київ24 колишній міністр енергетики Іван Плачков, передають Патріоти України.
Плачков сказав, що обмеження електропостачання в Києві триватимуть не тільки сьогодні, а можуть продовжитися на один-два тижні, якщо не буде нових масованих атак. Він сказав, що це була одна з наймасштабніших атак на енергетичну інфраструктуру, і метою росіян був повний блекаут в енергосистемі України. Проте енергетики швидко та професійно відреагували, не допустивши цього. Росіяни завдавали удари по розподільчих системах і системах видачі електроенергії, зокрема по Київській ГЕС.
За його словами, удари були завдані по розподільчих системах і системах видачі електроенергії, зокрема й на атомних електростанціях. Також постраждала Київська ГЕС, де частково пошкоджено енергообладнання. Наразі ведуться серйозні роботи, щоб зробити енергосферу надійнішою і забезпечити споживачів електроенергією у повному обсязі.
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...