Тарифи на електроенергію в квітні: Скільки заплатять українці за кожну кіловат-годину

Тариф на електроенергію в Україні не зросте у квітні 2023 року - розцінки, що діють, збережуться як мінімум до 1 травня. До цієї дати українці платитимуть по 1,44 грн за кВт*год при використанні до 250 кВт*год на місяць. А якщо перевищити цей ліміт, то за кожну кіловат-годину доведеться заплатити вже 1,68 грн, передають Патріоти України.

Тим не менш, розцінки на електрику можуть змінитися вже в найближчі місяці, йдеться в матеріалі OBOZREVATEL. Співрозмовник видання у Кабміні розповів: поки що щодо цього немає жодної конкретики, але "є розуміння", що тариф треба підвищувати.

Справа в тому, що енергетична інфраструктура порушена численними атаками РФ, і обладнання потрібно ремонтувати. Для цього потрібні великі вкладення.

Уряд продовжив мораторій на підвищення тарифу на світ до 1 травня. Але, ймовірно, вже в травні міністрам доведеться повернутись до питання перегляду. Озвучити нові плани можуть у квітні.

За словами експертів, теоретично 2023 року ціни на струм для українців можуть піднятися вдвічі. Тобто якщо зараз споживач використовує 250 кВт*год на місяць, йому потрібно заплатити 360 грн (при споживанні 251 кВт*год – вже 421,6 грн). У разі дворазового підвищення тарифу заплатити доведеться вже 720 грн за 250 кВт*год.

ФОПи мають обов'язково сплатити 5280 грн: Стало відомо, за що і коли

четвер, 3 квітень 2025, 18:58

В Україні всі підприємці на єдиному податку мають заплатити авансові внески з військового збору та єдиного соціального внеску, відзвітувати щодо найманих працівників, а представники 3 групи — подати декларації за 1 квартал цього року. Про це повідомил...

Злетять ціни на iPhone та постраждають малі виробники: Як мита Трампа вдарять по Україні

четвер, 3 квітень 2025, 17:30

Президент США Дональд Трамп запровадив 10% мито на імпорт в США, що зачепило і Україну, яка експортувала до Штатів товарів на $874 млн у 2024 році. Очікується, що це призведе до подорожчання техніки Apple в Україні на 10-20% та вдарить по малих виробни...