Дмитро Левусь у своєму Facebook зазначив, що поширення коронавіруса негативно впливає на глобальну економіку та відмітив, що сьогоднішній стан справ в будь-якому разі відіб'ється й на економічній екосистемі нашої країни, передають Патріоти України.
На думку політолога, для того, щоб мінімізувати ризики, влада має дати чітку та аргументовану відповідь. А запуск прозорого ринку землі та приватизація, можуть врятувати українську економіку.
"Очікуваний економічний ефект від запуску ринку +3-4% на рік до ВВП. Додаткової впевненості в тому, що ринок землі може стати реальним драйвером економіки полягає в тому, що сьогодні існує комплексна візія того, як цей проєкт буде реалізовано.
Зокрема, в плані підсилення завдяки супроводжувальним законопроектам, як, наприклад, ініціатива "слуги народу" Роксолани Підласої, яка пропонує запровадити продаж земельних ділянок державної та комунальної власності виключно через електронні аукціони. Такі запобіжні механізми означають, що кінцевим вигодоотримувачем від відкриття ринку будуть платники податків і держава, а не численні чиновники та посіпаки", - пише він.
Іншим великим та важливим проєктом, який може втримати українську економіку, на думку Левуся, є приватизація. "В планах Уряду на 2020 рік залучити 12 млрд грн. Але й головне не це, а можливі інвестиції. Більшість державних підприємств знаходяться в занедбаному стані та не приносять жодного прибутку. Отримавши нових власників та після проведення модернізації, старі підприємства почнуть приносити державі реальні гроші у вигляді податків, а також забезпечать конкурентні заробітні плати для людей, які там працюватимуть", - резюмував експерт.
На останок, політолог додав, що світ стоїть перед серйозними викликом і для України це - чергова можливість скористатися складною ситуацією на свою користь. Але для цього влада має мислити стратегічно та правильно оцінювати, завдяки чому Україна можемо стати більш конкурентоспроможною та економічно потужною.
В Україні минулого року розпочалася програма "Національний кешбек". В межах програми громадяни можуть одержати фінансову компенсацію у розмірі 10% від вартості придбаних товарів українського виробництва. Але бувають випадки, коли кешбек не нараховують....
Ворог вже має низку "серій" своїх ірансько-російський далекобійних ударних дронів "Шахед", а під час чергової терористичної ракетно-дронової атаки силами нашої протиповітряної оборони було збито дрон із новим маркуванням, фото уламка цього дрона Defen...