Це перемога! Стокгольмський арбітраж повністю відхилив вимоги "Газпрому" щодо принципу "бери або плати"

Уукраїнські вимоги до "Газпрому" були пов'язані з двома контрактами - на постачання і на транзит газу.

Фото: bankruptcy-ua.comСтокгольмський арбітраж повністю відхилив вимоги російського ПАТ “Газпром” до НАК “Нафтогаз України” щодо контракту на постачання газу до України від 2009 року у частині принципу “бери або плати”. Про це повідомили у прес-службі “Нафтогазу”, передають Патріоти України.

“Ми отримали рішення. Поки що ми коментуємо те, що вимоги "Газпрому“ щодо "бери або плати" було повністю відхилено”, — повідомили у прес-службі.

У прес-службі “Нафтогазу” уточнили, що Стокгольмський арбітраж відхилив вимоги російської компанії за основною частиною позову - “бери або плати”.

Нагадаємо, сума позивних вимог НАК "Нафтогаз України" до російського "Газпрому" в Стокгольмському арбітражі становлять близько 50 млрд дол.

Також нагадаємо, "Газпром" збільшив суму позову до "Нафтогазу" до 37 млрд дол. При цьому раніше у "Нафтогазі" повідомили, сума позивних вимог "Газпрому" до НАК у Стокгольмському арбітражі становить приблизно 50 млрд дол.

Додамо, українські вимоги до "Газпрому" пов'язані з двома контрактами - на постачання і на транзит газу.

100 тисяч за пост у Фейсбуці: Ексначальник Нацполіції Луганщини судиться з жителем Сіверськодонецька

середа, 23 червень 2021, 23:55

вертає на себе увагу той факт, що незважаючи на контроль з боку керівництва держави, лише 21 квітня 2020 року колишньому керівникові місцевої військово-цивільної адміністрації оголошено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою о

"Велике будівництво" для своїх: Тендер на ремонт траси Київ - Бориспіль вартістю 900 млн грн без конкуренції виграла фірма "Автомагістраль-Південь", - Центр протидії корупції

середа, 23 червень 2021, 21:59

«Автомагістраль-Південь» так утримувала трасу на «Бориспіль», що її вирішили ремонтувати за 900 мільйонів... Почався ремонт траси Київ - Бориспіль, далеко не найгіршої за якістю, якщо подивитися на дороги по всій країні. Тендер вартістю майже 900 млн г...