У Німеччині запропонували позбавити деяких українців соцдопомоги: Що варто знати

Опозиція у Німеччині пропонує скасувати грошову допомогу деяким українським біженцям. Йдеться про українців, які не працюють офіційно, передають Патріоти України з посиланням на генерального секретаря німецької партії Християнсько-демократичний союз (ХДС) Карстена Ліннеманна в інтерв'ю медіагрупі Funke.

Він зазначив, що в Німеччині "шестизначна кількість людей принципово не бажає працювати". На його думку, держава повинна виходити з того, що вони потребують допомоги.

"Зменшення виплат на 10, 20 чи 30 відсотків недостатньо. Потрібно повністю скасувати базову допомогу", - сказав опозиціонер. Ліннеманн вважає, що Німеччині потрібні зміни у політиці. Він зазначив, що хоче "справедливої системи соціальної підтримки, а базовий дохід нині - несправедливий".

"Ми повинні обговорити, чому в багатьох європейських країнах понад 50 відсотків українців працюють, а в Німеччині - лише 25 відсотків. Існує явний брак стимулів для того, щоб швидко взятися за роботу", - заявив політик. Ліннеманн наголосив, що українці захищають свободу німців, але при цьому він вважає, що якщо є допомога, то вона пов'язана з взаємними діями, які включають у себе працевлаштування.

Допомога Україні від Німеччини

Німеччина є одним з лідером з надання Україні військової допомоги. Берлін передав українській армії танки, артилерію, системи протиповітряної оборони та іншу зброю.

Крім того, Німеччина підтримує санкції проти Росії на рівні ЄС. Країна також прийняла тисячі українських біженців та надала тимчасовий захист.

Частину пенсіонерів зобов'язали написати спеціальну заяву: Кого стосується і скільки є часу, щоб не забрали виплату

субота, 12 липень 2025, 11:57

Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...

Індія тестує нове джерело енергії, що може поставити "хрест" на традиційній сонячній енергетиці

субота, 12 липень 2025, 9:32

Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...