За його словами, відповідний законопроект має бути прийнятий протягом півроку, про що були повідомлені європейські партнери. "Законопроект, який ми ставимо, це №4197-1. Це законопроект про ринок деревини. Логіка дуже проста: спочатку ми забезпечуємо прозорість на внутрішньому ринку, щоб не було підстав для маніпуляцій. У рамках цього законопроекту ми також розглянемо питання про зняття мораторію виключно для ЄС – у нас немає підстав знімати його для інших", – цитує Качку агентство "Інтерфакс".
Він зазначив, що торгівля з ЄС буде можлива тільки при прозорих механізмах. "Зараз у ЄС є дві ініціативи з контролю лісу – corporate due diligence, і можлива навіть заборона на імпорт необробленої сировини. Тому у них такий самий процес триває”, – сказав Качка, додавши, що Україна буде синхронізуватися в цьому питанні з ЄС.
Як відомо, у 2015 році в Україні був прийнятий закон, яким країна на 10 років заборонила експорт лісоматеріалів і пиломатеріалів у необробленому вигляді (лісу-кругляка). У ЄС заявляли, що український мораторій на експорт лісу-кругляка суперечить Угоді про асоціацію між Україною та ЄС.
Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...
Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...