
Україна у 2019 році зможе повністю відмовитися від антрацитового вугілля, замінивши його вугіллям газової групи. Про це на засіданні уряду сказав міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, передають Патріоти України з посиланням на Економічну правду.
"Антрацитова група повністю заміщається газовою групою вугілля. Тобто, ми плануємо, що у 2019 році будемо повністю незалежні від антрацитів. Зрозуміло, концепція направлена на власний видобуток газового вугілля", - сказав Насалик.
За його словами, цьогоріч Україна використає 7 млн тонн антрацитового вугілля - замість 10,6 млн тонн у 2016 році.
"Наша мета - збільшення видобутку вугілля з одночасним переведенням шахт на повністю бездотаційний самоокупний період, а також розв'язання екологічних та соціальних проблем. Сьогодні усі без винятку шахти збиткові", - додав Насалик.
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...