Українцям готують закон про конфіскацію землі: Хто ризикує залишитись без свого наділу

В Україні невдовзі можуть змінитись правила землекористування. Законом може бути передбачена конфіскація землі в одних користувачів та передача цієї землі іншим користувачам, передають Патріоти України.

Законопроект № 9086, який містить такі положення, вже чекає на свій розгляд у Верховній Раді. Автор законопроекту – нардеп від правлячої партії Георгій Мазурашу.

У чому суть законопроекту?

Якщо Рада проголосує за цей документ, то в Україні можуть суттєво змінитись "правила гри" у земельному секторі. Зокрема, ініціатор законопроекту пропонує виділяти територіальним громадам землі під будівництво спортивних закладів, а також закладів, які займатимуться реабілітацією учасників бойових дій, за рахунок державних земель, які неефективно використовуються їхніми чинними користувачами.

Йдеться про державні землі запасу, які виділені у постійне користування державним сільгосппідприємствам, а також іншим установам та організаціям. Проте з якоїсь причини тимчасові власники використовують виділену землю не за призначенням або неефективно.

У разі такого неефективного поводження із землею, ініціатор законопроекту пропонує проводити конфіскацію землі та передавати її у користування територіальним громадам, які розташовані по сусідству з цією землею, або на території яких вона знаходиться.

Новий власник зможе використати цю землю під будівництво спортивних та реабілітаційних закладів, а також під створення зон рекреації.

Крім того, законопроектом пропонується ще одне застосування конфіскованої землі. Ці землі пропонують також роздавати у власність учасникам бойових дій для будівництва житлових будинків та господарських споруд.

Частина пенсіонерів в Україні може отримати одразу шість пенсій: Що треба знати

четвер, 8 червень 2023, 6:50

В Україні ті пенсіонери, які ухвалили рішення надовго виїхати з території країни, мають право на одноразову виплату у розмірі шести пенсій. Для цього потрібно написати заяву та звернутися до відділення Пенсійного фонду.Про це йдеться у роз'ясненні ПФУ ...

"Ми не встановлюємо правила": Зеленський розповів, чому МВФ не подобається ідея зниження податків

середа, 7 червень 2023, 16:26

Поки в Україні йде війна введення податкової реформи для зниження податкового тиску неможливо. Таку заяву під час прес-конференції зробив президент України Володимир Зеленський, зазначивши при цьому, що саму ідею реформи, при якій податок на додану вар...