Українцям у Польщі виплатять ще одну фінансову допомогу: Яка сума і хто саме отримає гроші

У шести містах Польщі українським біженцям можна подати заявку на виплату фінансової допомоги від німецького фонду Diakonie Katastrophenhilfe. Про це йдеться на сайті фонду, передають Патріоти України.

Згідно із програмою, біженці з України можуть отримати по 700 злотих (близько 5 666 грн) та по 600 злотих (4 856 грн) на кожного члена родини. Виплати здійснюються протягом трьох місяців.

Подати заявку на участь у програмі можуть українці, які виїхали до Польщі після 24 лютого 2022 року і ще не отримували інших допомог від будь-яких організацій. Крім того, українець, який подає заявку та члени його родини, не повинні працювати в Польщі і отримувати інші доходи.

Також ще є додаткові критерії, принаймні одному з яких заявник має відповідати для отримання фінансової допомоги:

  • бути матір'ю-одиначкою або батьком-одинаком;
  • багатодітний батько чи матір;
  • вік від 65 років;
  • вагітність;
  • в родині є особа з особливими потребами;
  • в родині є особа із хронічним чи іншим серйозним захворюванням.

Наразі подати заявки для участі у програмі можна в 6 містах Польщі: Вроцлав, Ґданськ, Бєльсько-Бяла, Оструда, Битом, Згєж.

Для кожного міста є спеціальний телефонний номер, на який треба надіслати СМС з усіма контактними даними, після чого, має надійти інформація про очний візит. З собою треба взяти всі документи.

Нагадаємо, ZUS Польщі масово перевіряє українських біженців, які виїздять на понад місяць. Таким громадянам скасовують соцвиплати через тривалу відсутність у Польщі.

Свої гроші скінчились? Російський банк запропонував бізнесу їхати за кредитами до Білорусі

субота, 23 листопад 2024, 9:50

Великі відсоткові ставки в банках Росії змусили російських підприємців шукати гроші у сусідніх державах. "Сбербанк" запропонував російським компаніям брати кредити в Білорусі, де працює дочірній банк. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти Ук...

В ЄС злякалися дешевого меду з України: Що відбувається з цінами

субота, 23 листопад 2024, 8:58

Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...