В Україні поки не можуть скасувати відключення світла: У ДТЕК заявили про серйозну проблему

У центральних областях України в найближчій перспективі не зможуть відмінити стабілізаційні відключення електроенергії. Окупанти завдали удару по унікальному енергетичному обладнанню. Його неможливо швидко відновити, адже потрібно заново виготовляти, передають Патріоти України.

Тому українцям у цих регіонах доведеться найближчим часом жити у реаліях відключення світла. Про це заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі телемарафону у понеділок, 14 листопада.

За словами Сахарука, російські загарбники нещодавно нанесли удар ракетою по стратегічному об’єкту енергетичної інфраструктури України. Внаслідок цього постраждало унікальне обладнання, і тепер потрібен тривалий час, щоб його замінити на нове.

Це вже другий обстріл окупантами саме цього об’єкту. Після першого разу усе відремонтували, проте загарбники не заспокоїлися і вдарили туди ще раз. Безпосередньо після удару щодо споживачів довелося застосувати аварійні відключення електроенергії.

Зараз діють стабілізаційні відключення світла. Сахарук наголосив, що, зважаючи на ситуацію, відключення світла за графіками для центральних регіонів – це оптимістичний сценарій.

"Зараз програма максимум – мати графіки, виконувати їх і жити по них. Сподіваємося, що зможемо відремонтувати і наступні елементи", – зазначив виконавчий директор ДТЕК.

За його словами, дотримання стабілізаційних відключень світла за графіками наразі є єдиним виходом, який може витримати енергосистема у такому стані. Тому про відміну стабілізаційних відключень поки що навіть не йдеться.

Свої гроші скінчились? Російський банк запропонував бізнесу їхати за кредитами до Білорусі

субота, 23 листопад 2024, 9:50

Великі відсоткові ставки в банках Росії змусили російських підприємців шукати гроші у сусідніх державах. "Сбербанк" запропонував російським компаніям брати кредити в Білорусі, де працює дочірній банк. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти Ук...

В ЄС злякалися дешевого меду з України: Що відбувається з цінами

субота, 23 листопад 2024, 8:58

Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...